• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

enius

New member
No nie wiem może ona ma racje może Ty bo kiedy juz sciagne naplet do polowy to tak jakby mnie blokuje i mam jakies mysli ze jak zaczne sciagac dalej to cos sie stanie ze moge cos zerwac czy cos...ale sam po tej wizycie nie jestem pewny ze nie mam niby tej stulejki i ciagle mysle ze jednak jest cos nie tak wiec zastanawiam sie nad tym urologiem i chyba tak zrobie tylko musze po skierowanie isc bo do prywatnego raczej nie pojde bo to platne
 

scream

New member
idź do urologa mężczyzny, on lepiej zrozumie. Jeżeli podczas wzwodu nie możesz ściągnać napletka z powodu bólu tzn., że coś jest nie tak.
 

enius

New member
Byłem przed chwila u lekarza rodzinnego po skierowanie to powiedziala mi ze jestem upierdliwy :D a ja do niej ze mnie tam uciska tak jakby cos wiec wole sprawdzic i byc pewien to powiedziala ze na zyczenie te skierowanie dostaje...i wybieram sie za jakis tydzien do urologa
 

bergen

New member
Re: Czy mam stulejkę

Najlepiej zrob sobie zdjecie penisa we wzwodzie. Dobry urolog powinien od razu zauwazyc stulejke w czasie badania, ale niestety czesto trafia sie na baranow zapewniajacych ze wszystko jest ok - wiec na wszelki wypadek warto miec ze soba takie zdjecie dla celow dowodowych :)
 

patiox

New member
Czy mam stulejkę

witam wszystkich :)

mam 14 lat i wydaje mi się że mam stulejke w czasie wzwodu moge zobaczyć w pełni żołędzia lecz to mnie boli
jakieś 1,5 roku temu byłem u lekarza i powiedział że niemam stulejki ale on tylko zobaczył żołędzia gdy mi nie stał jak to jest stulejka to da się ją jakoś usunąć bez zabiegu ponieważ wstydze się powiedzieś rodzicą.
tu macie link :
http://profile.imageshack.us/user/patiox/

na jednym zdięciu mam taką kreske jest (zaznaczone na czerwono) co to jest ?
czemu mam rysy na żołędziu gdy to dotykam to mnie boli

jak macie pytania lub coś niedziała pisać
z góry dzięki za odpowiedź :)
 

bergen

New member
Re: Czy mam stulejkę

Co do zasady, leczy sie chirurgicznie. Mozna probowac cwiczen, byle z glowa (zadnego prowokowania wzwodu po odprowadzeniu napletka w spoczynku, grozi zalupkiem!). Ale skonczy sie pewnie i tak na stole zabiegowym. Ergo - zabiegiem kosmetycznym, bo tak to de facto wyglada.
 

patiox

New member
Re: Czy mam stulejkę

gdy mój penis jest pełnyn wzwodzie i w pełni widze żołędzia to po jakimś czasie żołądź robi sie twardy i trudno go odprowadzić. A co do zdięć nie mam tak jak oni, a czy to normalnie że gdy nie mam zwodu moge naciągnąć penisa tak że ta oponka pod żołędziem była cała rodciągnięta i widać na penisie koło tej skórki takie fioletowe widać to troche na zdięciu, zresztą wysłałem ci wiadomość
 

Login

New member
Re: Czy mam stulejkę

To że ją mam to wiem. Na wizyte u lekarza rodzinnego umowie sie w poniedziałek. To tak na start.

Kwestia jest taka, jaki rodzaj tutaj teoretycznie mam, i jaka wg. was bylaby najlepsza opcja chirurgiczna?

Podczas spoczynku jestem w stanie zdjac cały napletek, podczas erekcji niestety tylko do polowy, mysle ze jakbym sie naprawde uparl to w cieplej wodzie zdjalbym calosc.
Nie robilem tego bo bol jest jednak duzy a i troche uszkodzenia sie boje.

http://imageshack.us/g/560/20110902070.jpg/
 

bezczel

New member
Re: Czy mam stulejkę

Tak, niestety wygląda na to że masz. Głowa do góry! Leć do lekarza załatw sprawę szybko i olej ten temat raz do końca życia.
 

kubalolo

New member
Re: Czy mam stulejkę

Mam 16 lat , dręczy mnie to gdyz nie wiem co jest z moim członkiem ...
Z tego co wyczytałem w internecie to jest to chyba stulejka ..
Ale przejdzmy do rzeczy jeśli mój członek jest w spoczynku to skóra z żołędzia schodzi , jeśli zaś mój penis jest w zwodzie to skórę z członka ściagam mniej wiecej do połowy żołędzia ...
Prosze o pomoc i informacje co z tym robic
z gory Dziekuje
 

Spector

New member
Re: Czy mam stulejkę

Teoretycznie są.Ale z tego co wiem to są bardzo czasochłonne i rzadko kiedy przynoszą efekt lub często stulejka powraca.Wiesz ,jak masz lekką stulejkę to może lekarz da Ci ,jakąś maść.One czasami pomagają podobno :)
 

edek18

New member
Re: Czy mam stulejkę

Mam 20-kilka lat. Tytułem wstępu... kiedyś miałem zrośniętą część napletka z żołędziem... w podstawówce problem został rozwiązany... urolog "na żywca" szarpnął i napletek się oderwał... czas leciał, lata mijały... napletek w stanie spoczynku schodzi normalnie, jednak podczas wzwodu dość ciężko.. ostatecznie na upartego schodzi za żołądź i podczas wzwodu, ale tam się zbiera hmm w takiej "zgrubionej" formie i zauważam wtedy, że żołądź staje się z reguły mocno czerwony i szczególnie czuły na dotyk. Z racji tego , że onanizowałem się tylko i wyłącznie bez ściągania napletka za żołądź, to był on bardzo czuły nawet w stanie spoczynku, jednak "popracowałem" ostatnio nad nim i w stanie spoczynku, czy "delikatnego" wzwodu dotyk nie sprawia bólu, może jedynie delikatny dyskomfort, jednak przy pełnym wzwodzie, lub tuż po wytrysku i ściągniętym napletku żołądź jest czerwony jak nigdy indziej i dotyk sprawia spory ból.. w dalszym ciągi nie potrafię się właściwie onanizować, czyli ze ściągniętym napletkiem (zapomniałem chyba dodać, że lubi on z powrotem wracać na żołądź, również w czasie pół-wzwodu, bo podczas wzwodu, gdy go ściągnę za żołądź, to jest wtedy problem żeby z powrotem go nałożyć na żołądź... ).

Co o tym sądzicie? Czy te "słynne" ćwiczenia w ciepłej wodzie i naciąganie napletka aż do bólu, chodzenie z odsłoniętym, itp, itd., mogłoby mi pomóc?

Dodam tylko, że około 5-6 lat temu byłem u urologa z trochę innego powodu, ale przy okazji zapytałem go czy czasem nie mam stulejki, on pooglądał go w czasie spoczynku i stwierdził, że nie.. więc stremowany w ogóle całą sytuacją, nawet specjalnie nie próbowałem dyskutować z "ekspertem".

Dziękuję za uwagę :)

ps. Może podczas stosunku będzie łatwiej? Bo nigdy nie stosowałem, żadnych "nawilżaczy" i tego typu wynalazków... pod wpływem samej wody jest trochę łatwiej... ale tylko TROCHĘ i nic więcej.
(pytam się, bo sam stosunku jako takiego jeszcze nie odbyłem)
 

Login

New member
Re: Czy mam stulejkę

edek18

Mam bardzo podobny problem. To tak kwestia wstepu, bo wiem ze to trudny temat i nie jestes sam w takich problemach. Sam nadal mam podobny stan fizyczny jak i psychiczny (także jeszcze nie odbyłem stosunku mając 25 lat lub jak Ty to ujales, 20-kilka :) ). I powiem Ci tak, jedyne co trzyma mnie w tej sytuacji to to że przez prace ciezko mi sie umowic na wizyte u lekarza pierwszego kontaktu. Niby błachostka ale wiedziac ze musze tam pojsc tylko po skierowanie do specjalisty, a urlopu nie mam.

Nie zajmuj sobie głowy "cwiczenimi", woda kremy itp, po prostu trzeba sie zabrac za sprzęt i w koncu wyjść. Moze to co pisze samemu wezme sobie do serca, i pojde do tego lekarza. Nie można tego odkładać w nieskonczoność.

Czujesz dyskomfort podobny jak i ja, a to z tego co tutaj dzieki tej stronie sie dowiedziałem nie jest w zaden sposob normalne.

To co robimy? W tym tygodniu? :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry