• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

aevano

New member
Czy mam stulejkę? w czasie spoczynku napletek schodzi lecz w czasie wzwodu nie da rady żeby zszedł. Byłem u lekarza to powiedział że nie mam stulejki i że wszystko się zrobi samo, że wystarczy czekać. Ale czekam już od dawna i jakoś różnicy nie widzę od tamtego czasu.
 

Nanuk

New member
No samo to sie na pewno nie zrobi, cwicz w cieplej wodzie, jak jest duzy bol i niemoznosc odprowadzenia, czeka cie zabieg najprawdopodobniej.
 

bezczel

New member
aevano tłumaczyłeś lekarzowi że podczas wzwodu się nie da? Mój urolog jak pierwszy raz zobaczył tez powiedział ze co najwyżej mam za krótkie wędzidełko ale ja powiedziałem że podczas wzwodu jest problem i to duży.
 

aevano

New member
najpierw sprawdził jak schodzi i powiedział że na pewno nic nie ma tu złego. Powiedziałem że tak jest ok, tylko przy wzwodzie nie da rady, a on żebym się nie martwił że nic nie ma i ze się samo zrobi. W sumie to już mówi drugi lekarz bo pediatra powiedział to samo ale wątpie że "samo" się zrobi. Do tego jak dotykam czegoś to boli, czytałem że to da radę samemu wyleczyć strumieniem wody ?
 

AnonimMinek

New member
Witam, nie wiem czy to moze byc stulejka czy to tylko za malo sily wto wciskam?
Ok. Kolegi sie spytalem czy jak mam 15 lat mam sciagnac Napletek on tak to zrobilem to i doszlem prawie do konca ale.. zaczela mnie skóra wolec wokól chyba napletek i puscilem i zostal sie nie schowal dopiero po podnieeniu sie schowal do pierwotnej postaci. Czy trzeba do konca sciagnac napletek az po za trójkat czy to stulejka? Jak ktos nie wie o co chodiz moge zrobic zdjecia jak to mniejwiecej wyglada.
 

JavierSaviola

New member
Witam. Ten problem mam odkąd pamiętam, swoją wizytę u lekarza odkładałem zawsze na wakacje, lecz zawsze strach brał górę i te swoje plany odkładałem na kolejny rok, ale w tym roku powiedziałem sobie dosyć ! czas wziąć się za siebie, i moim postanowieniem jest jak najszybsze pozbycie się tego wstydliwego problemu jakim niewątpliwie jest stulejka...
Wiem, że wizyta u lekarza w tym przypadku jest nieunikniona, ale w moim przypadku wygląda to dosyć... INACZEJ
Mam obawy czy jest to stulejka czy może schorzenie o wiele groźniejsze dla mojego zdrowia ?
Może ktoś z Was będzie umiał mi pomóc i zweryfikuje po zdjęciach czy jest to stulejka czy może też coś innego ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi...
Pozdrawiam i poniżej podsyłam kilka fotek :)

http://imageshack.us/photo/my-images/695/36478287.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/13/63513967.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/833/71190798.jpg/
 

guyno1

New member
Miałem to samo, tylko może większy otwór miałem. Stulejka jak ...... (każdy wklei swój dowolny epitet). Urolog, albo chirurg - wybieraj :p Jeszcze 2 wybór masz nfz albo prywatnie.
 

wlokaz

New member
Stulejka

Witam wiem mam stulejke gdyz skorka pokrywa niestety nepletek ; / ale w stanie spoczynku oraz jak i wzwodu moge zdjąć swobodnie skorke nie czuje zadnego bolu gdy sciagam skorke a jak dotykam tego rozowego napletka to mnie to wcale nie boli ; o. czy naprawde musze isc do chirurga czy wystarcza domowe metody na to ??? mam 16 lat :D prosze was pomozcie !!!! zjdeć nie mam. a o Chigene dbam ;)
 

wlokaz

New member
sda

ja mam takiego samego co kolega tylko w stanie spoczynku i wzwodu moge sciagac skorke a napletek nic kompletnie nic mnie nie boli jak dotykam czyli tez nie mam sie niczym martiwc i ciepla woda napletka tam ten ... ?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry