• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

algawlan

New member
Witam. Mam 18 lat i chyba mam słabo zaawansowaną stulejkę. Odkryłem to kilka dni temu podczas swojego pierwszego razu. Byłem prywatnie u prostytutki i nie byłem wstanie odbyć z nią stosunku. Gdy się już podnieciłem to prostytutka nałożyła mi gumkę. Jednak nakładając ją, prostytutka pociągnęła mnie za penisa, aby odsłonić cały żołądź i wtedy poczułem ból i ucisk. Jeszcze przez chwilę mi stał, ale później mi całkowicie opadł. Pani próbowała reanimować mi przyjaciela ale jej się nie udało. Nie czułem żadnej przyjemności pomimo tego, że była ona bardzo ładna i się starała. Dziewczyna twierdziła, że to przez częstą masturbację rozpoczętą w młodym wieku i że będę mógł odbyć stosunek, jak nie będę się masturbował przez tydzień. W następnym tygodniu znowu do niej idę spróbować jeszcze raz. Oczywiście nie masturbuje się od tej wizyty i nie mam zamiaru na razie tego robić. Czy przyczyną tego zdarzenia mógł być ucisk na żołądź? Zaraz po tym nic nie czułem i mi po prostu opadł jakbym był aseksualny. Dzisiaj jak mi stanął próbowałem odsłonić cały żołądź ale też sprawiało mi to ból. Jestem wstanie odsłonić większość żołędzia w czasie wzwodu bez bólu, ale później czuje straszny ucisk i nie próbuje odsłaniać go dalej. Po wizycie u prostytutki najprawdopodobniej udam się do urologa. Chciałbym jednak wiedzieć czy stulejka może spowodować opad prącia i czy w tak łagodnej formie będzie wymagane obrzezanie, czy wystarczą ćwiczenia? Chciałbym też wiedzieć ile kosztuje wizyta u urologa ponieważ idę sam, bez wiedzy rodziców i chcę wiedzieć ile kasy mam przygotować.
 

Pan_Ahmed

New member
algawlan napisał:
Witam. Mam 18 lat i chyba mam słabo zaawansowaną stulejkę. Odkryłem to kilka dni temu podczas swojego pierwszego razu. Byłem prywatnie u prostytutki i nie byłem wstanie odbyć z nią stosunku. Gdy się już podnieciłem to prostytutka nałożyła mi gumkę. Jednak nakładając ją, prostytutka pociągnęła mnie za penisa, aby odsłonić cały żołądź i wtedy poczułem ból i ucisk. Jeszcze przez chwilę mi stał, ale później mi całkowicie opadł. Pani próbowała reanimować mi przyjaciela ale jej się nie udało. Nie czułem żadnej przyjemności pomimo tego, że była ona bardzo ładna i się starała. Dziewczyna twierdziła, że to przez częstą masturbację rozpoczętą w młodym wieku i że będę mógł odbyć stosunek, jak nie będę się masturbował przez tydzień. W następnym tygodniu znowu do niej idę spróbować jeszcze raz. Oczywiście nie masturbuje się od tej wizyty i nie mam zamiaru na razie tego robić. Czy przyczyną tego zdarzenia mógł być ucisk na żołądź? Zaraz po tym nic nie czułem i mi po prostu opadł jakbym był aseksualny. Dzisiaj jak mi stanął próbowałem odsłonić cały żołądź ale też sprawiało mi to ból. Jestem wstanie odsłonić większość żołędzia w czasie wzwodu bez bólu, ale później czuje straszny ucisk i nie próbuje odsłaniać go dalej. Po wizycie u prostytutki najprawdopodobniej udam się do urologa. Chciałbym jednak wiedzieć czy stulejka może spowodować opad prącia i czy w tak łagodnej formie będzie wymagane obrzezanie, czy wystarczą ćwiczenia? Chciałbym też wiedzieć ile kosztuje wizyta u urologa ponieważ idę sam, bez wiedzy rodziców i chcę wiedzieć ile kasy mam przygotować.

Jeśli czujesz ucisk po probie odsłonięcia całego żołędzia może to być spowodowane lekką odmianą stulejki lub wędzidełko Ci się napina i ciągnie żołądź w dół - tez wtedy podobno jest uczucie ucisku z tym, że bardziej z tyłu "głowy" penisa patrząc z Twojej perspektywy.
PS. To, że Ci opadł i nie chciał wstać było zapewne sprawką psychiki - nie dość że pierwszy raz, to jeszcze z prostytutką i na dodatek zabolało Cię. A wiadomo, że ból to przeciwieństwo przyjemności. Organizm zareagował obronnie, a resztę "dopowiedziała" psychika.
 

proszeopomoc

New member
Kiedy nie mam wzwodu bez problemu mogę zdjąć napletek z członka, natomiast podczas wzwodu odczuwam mały ból (coś w rodzaju szczypania, pikania - nie wiem jak to określić). Zastanawiam się, czy nie mam przypadkiem jakiejś odmiany stulejki, bądź zbyt krótkiego wędzidełka...
Mam 16 lat i jestem tym podejrzeniem bardzo zaniepokojony, ponad to bardzo martwi mnie fakt, iż napletek (jak widać na zdjęciu) zbiera się zaraz pod grzybkiem powodując fałdkę. CO ROBIĆ ? Nie wiem czy tak ma być, czy to tylko mój wymysł, proszę o pomoc :)

link :
http://linkdofotki.pl/proszeopomoc
 

Bananowy

New member
Witam.. mam 17 lat i sprawa wygląda tak. Bez wzwodu napletek schodzi bez problemu... jednak we wzwodzie Nie schodzi za żołądź. Oto zdjęcia:

1.Bez wzwodu, "tak jak jest"
http://www.picshot.pl/public/view/300881
2. Bez wzwodu, po ściągnięciu napletka
http://www.picshot.pl/public/view/300882
3. Podczas wzwodu po ściągnięciu napletka
http://www.picshot.pl/public/view/300883
4. Podczas wzwodu od strony wędzidełka
http://www.picshot.pl/public/view/300884

Dodać mogę, że po maksymalnym odciągnięciu napletka z użyciem siły (patrz zdjęcie 3) Napletek nie zostaje w tym miejscu, tylko zsuwa się z powrotem na "swoje miejsce"... Kiedyś było znacznie gorzej, jednak udało mi się wyćwiczyć to do takiego stopnia jak widać na zdjęciach. Proszę o wasza ocenę. Do tego mam pytanie. Za 2 tygodnie przyjeżdża do mnie dziewczyna, sama uprzednio zaproponowała mi seks... Czy w takim stanie będę mógł z nią efektownie i w miarę komfortowo coś zdziałać? Bo troszkę się obawiam, że mogę nie dać rady :(
 

slash886

New member
Nie wiem czy dasz radę. Możesz mieć problemy, moze cie boleć cichnąć. Moze takie wolne tempo dasz radę ale na jeźdźca uważaj zeby nie zerwac wędzidelka. Dużo zależy czy kobieta bedzie bardzo ciasna czy tez nie.
 

shogo

New member
Odnośnie ciebie to też mam podejrzenie o za krótkie wędzidełko oraz może delikatne zwężenie napletka. Najlepiej do urologa z tym idź to dokładnie oceni. A jak odczuwasz ból to tym bardziej powinieneś się zgłosić do lekarza
 

innyczlowiek

New member
Witam.
Co możecie powiedzieć o moim przypadku?
W spoczynku da się napletek ściągnąć praktycznie bez problemu.



Jednak we wzwodzie jest z tym ogromny problem (bolesny) - napletek nie rozciąga się wystarczająco, a jeśli jakimś cudem zejdzie lekko poniżej żołędzia (ogromnie bolesne, strasznie napięte jakby miało zaraz pęknąć!) to i tak trzyma go wędzidełko (które jest moim zdaniem za krótkie).






Co z tym zrobić?!
 

innyczlowiek

New member
Ale czeka mnie operacja? Wydłużenie wędzidełka (da się?) ?
Co z tym napletkiem - obetną go czy jak?!
Jakie to koszty mniej więcej (w tysiącach :D?)?
 

dzonydep

New member
Czeka Cie zabieg wydłużenia wędzidełka to na bank, a problem z napletkiem można rozwiązać na 3 sposoby: plastyka, częściowe obrzezanie, obrzezanie.
Koszt: prytatnie około 1k zł, na NFZ za darmo, ale trzeba się liczyć z tym, że trzeba będzie poczekać. Ile czasu czekać? - to już zależy od konkretnej placówki.

Zalety/Wady plastyki, obrzezania są opisane na forum, zachęcam do lektury :)
 

innyczlowiek

New member
dzonydep napisał:
Czeka Cie zabieg wydłużenia wędzidełka to na bank, a problem z napletkiem można rozwiązać na 3 sposoby: plastyka, częściowe obrzezanie, obrzezanie.
Koszt: prytatnie około 1k zł, na NFZ za darmo, ale trzeba się liczyć z tym, że trzeba będzie poczekać. Ile czasu czekać? - to już zależy od konkretnej placówki.

Zalety/Wady plastyki, obrzezania są opisane na forum, zachęcam do lektury :)


Dzięki wielkie!
 

kamilooo

New member
Witajcie,

mam dylemat z tym co ja mam za problem gdyż gdy mój penis jest w stanie spoczynku i ściągnę wtedy napletek to cała żołądź uda się odsłonić, wtedy jak mój penis zacznie stawać to wszystko jest ok, mój penis będzie w stanie wzwodu z w pełni odciągniętym napletkiem. tutaj foto:



natomiast gdy moja żołądź jest schowana i mój penis zacznie wstawać to nie uda mi się w pełni odsłonić napletka wygląda to wtedy tak:




i mój dylemat jest taki, czy jest to stulejka czy za krótkie wędzidełko, i na ile mój przypadek jest poważny, i jaki zabieg w moim przypadku byłby najodpowiedniejszy.

Przepraszam za jakoś zdjęć jedna sesja robiona telefonem.
Proszę o opinie i spostrzeżenia
 

shogo

New member
Jeżeli nie schodzi swobodnie podczas zwodu to trzeba udać się do lekarza, dodatkowo widac tutaj zbyt krótkie wędzidełko.

A wyborów masz kilka od plastyki przez obrzezanie częściowe do obrzezania całkowitego, oraz wędzidełko przypadłoby się usunąć albo przedłużyć
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry