• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejke?

Alan Róża

New member
Czy mam stulejke?

Dodam jeszcze ze muszę napluć na penisa żeby lepiej schodził gdy stoi (w spoczynku nie)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wottena

New member
Czy mam stulejke?

Dodam jeszcze ze muszę napluć na penisa żeby lepiej schodził gdy stoi (w spoczynku nie)
Szczerze mówiąc to z twojego opisu nic nie wynika. Opis problem dokładniej lub ewentualnie dodaj zdjęcie.

Chociaż według mnie najlepiej to jak byś porozmawiał z rodzicami i w razie stwierdzenia problemu udał się z nimi do lekarza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wacie

Active member
Jest prawdopodobne że masz za wąsko , masz (robi się) stulejkę.
Jak masz wątpliwości to idź z rodzicami do urologa.
 

wacie

Active member
Ćwiczenia ?
Ktoś gdzieś kiedyś słyszał jakąś legendę że komuś dorosłemu się stulejka rozciągnęła.
Z własnego doświadczenia wiem że będzie coraz gorzej.Niestety.
 

Alan Róża

New member
Ćwiczenia ?
Ktoś gdzieś kiedyś słyszał jakąś legendę że komuś dorosłemu się stulejka rozciągnęła.
Z własnego doświadczenia wiem że będzie coraz gorzej.Niestety.
Nie ale z tego co słyszałem ze w stulejce częściowej można stosować ćwiczeni które mogą pomoc
 

wacie

Active member
A jakie mogą być "ćwiczenia" na rozciągnięcie napletka ?
Możesz się nawilżać i masturbować .

Oby ci się udało ale są tu koledzy którzy "ćwiczyli" ale jaki efekt to może oni się wypowiedzą.
 

Alan Róża

New member
A jakie mogą być "ćwiczenia" na rozciągnięcie napletka ?
Możesz się nawilżać i masturbować .

Oby ci się udało ale są tu koledzy którzy "ćwiczyli" ale jaki efekt to może oni się wypowiedzą.
Chodź pamietam 1,5 lata temu była totalna masakra zacząłem się masturbować i się poprawiło
 

Amek

Active member
Mi się wydaje ze jest lekkie zwężenie do tego wyglada to trochę na krótkie wędzidełko, ja bym poszedł do urologa ze zdjęciami i niech lekarz powie co i jak
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Pamiętaj o codziennym zsuwaniu napletka I dokladnym myciu. I to w sumie tyle. Higiena najważniejsza i wszystko bedzie ok

Większość na tym forum powinna wyłączyc internet... w kazdym przypadku widzicie albo ciasny napletek albo za krótkie wędzidełko...
 

Trolo

Well-known member
Obstawiam, że chłopak ma 13-16 lat i zainteresował się tematem. To że musisz napluć ( czyli nawilżyć ), żeby lepiej schodziło to normalne. Nie masz żadnej stulejki. Wystarczy do masturbacji nawilżyć (nie musi być ślina, ale wiadomo cały czas dostępna :ROFLMAO:, może też być jakiś kerem do rąk nawilżający idealnie się sprawdzi) i zsuwasz sobie napletek tak jak na 1-szym zdjęciu utrzymujesz go zsuniętego i jedziesz drugą ręką góra dół 💪. Jak walisz codziennie to na spokojnie po miesiącu takich ćwiczeń zauważysz różnicę. To że tak Ci się zawija jak na 1-szym zdjęciu to też nic złego z czasem się wyrobi i napletek będzie zsuwał się niżej trudno określić ile to będzie, ale myślę, że podobnie jak na ostatnim zdjęciu. I uwaga tu zostanę zhejtowany ale wędzidełko też będzie puszczało napletek niżej w dół.
Co do tego, że wszyscy obawiają się nawrotu "stulejki" po ćwiczeniach to musiałbyś już później w ogóle nie zsuwać napletka chyba przez 10 lat co raczej nie jest możliwe u nastolatka :cool:.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Czy mam stulejke Stulejka 3
C Czy mam stulejke? Stulejka 2
A Czy mam krótkie wędzidełko napletka czy stulejke Krótkie wędzidełko 6
M czy mam stulejke 14lat Stulejka 2
K Czy mam stulejke? Stulejka 7

Podobne tematy

Do góry