Czy mam stulejke?

Alan Róża

New member
Czy mam stulejke?

Dodam jeszcze ze muszę napluć na penisa żeby lepiej schodził gdy stoi (w spoczynku nie)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

wottena

New member
Czy mam stulejke?

Dodam jeszcze ze muszę napluć na penisa żeby lepiej schodził gdy stoi (w spoczynku nie)
Szczerze mówiąc to z twojego opisu nic nie wynika. Opis problem dokładniej lub ewentualnie dodaj zdjęcie.

Chociaż według mnie najlepiej to jak byś porozmawiał z rodzicami i w razie stwierdzenia problemu udał się z nimi do lekarza.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

wacie

Active member
Jest prawdopodobne że masz za wąsko , masz (robi się) stulejkę.
Jak masz wątpliwości to idź z rodzicami do urologa.

wacie

Active member
Ćwiczenia ?
Ktoś gdzieś kiedyś słyszał jakąś legendę że komuś dorosłemu się stulejka rozciągnęła.
Z własnego doświadczenia wiem że będzie coraz gorzej.Niestety.

Alan Róża

New member
Ćwiczenia ?
Ktoś gdzieś kiedyś słyszał jakąś legendę że komuś dorosłemu się stulejka rozciągnęła.
Z własnego doświadczenia wiem że będzie coraz gorzej.Niestety.
Nie ale z tego co słyszałem ze w stulejce częściowej można stosować ćwiczeni które mogą pomoc

wacie

Active member
A jakie mogą być "ćwiczenia" na rozciągnięcie napletka ?
Możesz się nawilżać i masturbować .

Oby ci się udało ale są tu koledzy którzy "ćwiczyli" ale jaki efekt to może oni się wypowiedzą.

Alan Róża

New member
A jakie mogą być "ćwiczenia" na rozciągnięcie napletka ?
Możesz się nawilżać i masturbować .

Oby ci się udało ale są tu koledzy którzy "ćwiczyli" ale jaki efekt to może oni się wypowiedzą.
Chodź pamietam 1,5 lata temu była totalna masakra zacząłem się masturbować i się poprawiło

Amek

Active member
Mi się wydaje ze jest lekkie zwężenie do tego wyglada to trochę na krótkie wędzidełko, ja bym poszedł do urologa ze zdjęciami i niech lekarz powie co i jak

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Pamiętaj o codziennym zsuwaniu napletka I dokladnym myciu. I to w sumie tyle. Higiena najważniejsza i wszystko bedzie ok

Większość na tym forum powinna wyłączyc internet... w kazdym przypadku widzicie albo ciasny napletek albo za krótkie wędzidełko...

Trolo

Well-known member
Obstawiam, że chłopak ma 13-16 lat i zainteresował się tematem. To że musisz napluć ( czyli nawilżyć ), żeby lepiej schodziło to normalne. Nie masz żadnej stulejki. Wystarczy do masturbacji nawilżyć (nie musi być ślina, ale wiadomo cały czas dostępna :ROFLMAO:, może też być jakiś kerem do rąk nawilżający idealnie się sprawdzi) i zsuwasz sobie napletek tak jak na 1-szym zdjęciu utrzymujesz go zsuniętego i jedziesz drugą ręką góra dół 💪. Jak walisz codziennie to na spokojnie po miesiącu takich ćwiczeń zauważysz różnicę. To że tak Ci się zawija jak na 1-szym zdjęciu to też nic złego z czasem się wyrobi i napletek będzie zsuwał się niżej trudno określić ile to będzie, ale myślę, że podobnie jak na ostatnim zdjęciu. I uwaga tu zostanę zhejtowany ale wędzidełko też będzie puszczało napletek niżej w dół.
Co do tego, że wszyscy obawiają się nawrotu "stulejki" po ćwiczeniach to musiałbyś już później w ogóle nie zsuwać napletka chyba przez 10 lat co raczej nie jest możliwe u nastolatka :cool:.