• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę - zdjęcia?

Trolo

Well-known member
To ja polecam pójść najpierw do urologa w twoim mieście niech on Ci zdejmie ten napletek i będzie wiadomo co tam masz. Potem spróbujesz zsuwać we wzwodzie i może się okazać, że żaden zabieg nie jest Ci potrzebny. Obrzezanie to jedno jak ktoś zrobi to dobrze. Druga strona medalu to nadwrażliwość lub zanik wrażliwości prowadzący do tego, że nie będziesz mógł dojść. Wszystko może się wydarzyć, dlatego decyzję o tym trzeba przemyśleć i przekalkulować wszystkie za i przeciw. Bo potem jak coś Ci nie będzie pasowało, to zostaniesz z tym sam tu na forum nikt Ci nie powie "przepraszam, że namawiałem Cię do obrzezania". To jest Twoja decyzja.
 

dawidek123

New member
Tak zrobię bo mam z tym napletkiem jak z zastrzykiem, samemu ciężko było by się ukłuć, ale jak druga osoba robi to nic nie boli. A tam z samych zdjęć, bo pewnie na tym forum przejrzałeś już setki to wydaje Ci się że jest ok? Teraz jestem poza domem także wolu nie eksperymentować żeby nie narobić biedy z tym ściąganiem.
 

Trolo

Well-known member
Trudo coś konkretnego powiedzieć. Wydaje się, że w spoczynku powinien napletek zejść bez problemu. Ale to tylko spekulacje, które nic nie dają.
 

dawidek123

New member
Witam ponownie. Właśnie się przełamałem i zsunąłem napletek w spoczynku (dodaje zdjęcia), jak według Was to wygląda? Tak wyglada żołądź który nigdy nie widział światła dziennego, chyba że w pierwszych miesiącach życia. Teraz mogę próbować w półzwodzie/wzwodzie?
Odrazu ściągać czy może ściągnąć w spoczynku a potem z ściągniętym postawić?

 

Trolo

Well-known member
Teraz polecam porządne mycie bo widać, że tam pełno maski jest - ten biały ser. Następnie możesz nawilżyć sobie napletek i żołędzia i próbować zsuwać w pół wzwodzie i we wzwodzie i również możesz pokazać jak to wygląda.
Na ten moment wydaje mi się, że wędzidełko będzie do wydłużania.
 

dawidek123

New member
A to zaczerwienienie na początku żołędzi?
I kiedy ściągnę napletek i wskoczy on już w rowek to dużo jeszcze można go cisnąć w dół? Wędzidełko powinno go blokować czy nie?
 

Trolo

Well-known member
Generalnie podczas seksu to on tam powinien sobie siedzieć i blokować się na żołędzi. Ale ruch jeszcze w dół powinien być możliwy, bo zawsze skóra się ruszać będzie podczas seksu. Jeżeli w ogóle nie będzie ruchu to wędzidełko będzie boleć.
 

dawidek123

New member
Cześć, dalej walczę, nie byłem jeszcze u urologa. Zdjęcia które wcześniej wstawiałem były w stanie spoczynku. Teraz ściągam napletek w pół wzwodzie i wygląda to tak jak na zdjęciach. Napletek ciężko się odwija, pierwszy raz myślałem że nie będę mógł go odprowadzić, przez co próbując ściągać w pełnym wzwodzie ze strachu słabnie mi erekcja - nie mogę się przełamać. Co o tym sądzicie, dzięki za odpowiedź.

 

nope

Well-known member
Odziwo nie wyglada to zle i ciezko wywnioskwoac po tych zdjeciach czy jest ciasno. Dziwie sie ze tyle czasu zmarnowales i nie poszedles do urologa a chociaz by ci cos mądrego powiedzial xd ale skoro w polzwodzie ci schodzi i ciezko nachodzi to w z pelnym wzzwodem pewnie bedziesz czul dyskomfort i ucisk ale nie dowiesz sie dopoki sam nie sprobujesz. Idz do lekarza to sie wszystkiego dowiesz.
 

dawidek123

New member
A możliwe że to zwijanie się może się rozpracować? Bo prawdę mówiąc napletek zsunąłem tylko 4 razy. Na wizycie u urologa będzie on sprawdzał w każdym stanie czy tylko w spoczynku?
 

nope

Well-known member
Moze sie rozpracowac jezeli nie masz przewężenia ale wydaje mi sie ze po prostu jest u cb ciasno i dobrze by bylo jakby lekarz to zobaczyl na ŻYWO i ocenił.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry