• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Częste oddawanie moczu a stulejka

Berti1

New member
Mam problem z częstym oddawaniem moczu. W sumie nie wiem jaka jest normalna "intensywność" oddawania moczu u faceta, ale czasem zdarza się, że nawet co godzinę mi się chcę... 2 dni temu miałem zabieg plastyczny stulejki. Lekarz przy okazji zrobił mi badania moczu na... hmm nie chcę tu źle napisać ale chodziło o jakiś przesiew. Tak czy siak wyszło wszystko ok i lekarz powiedział że stulejka mogła wywoływać jakieś lekkie stany zapalne o których nawet nie wiedziałem i przez to często chciało mi się sikać. Teraz po zabiegu powinno to wrócić do normy.

Miał ktoś z Was ex-stulejkowców taki problem? Rzeczywiście zabieg pomógł i w sprawie częstego oddawania moczu? :)
 

scream

New member
Stany zapalne to chyba najgorsza rzecz przy stulejce. Nie dość, że piecze cały czas to nasila się przy oddawaniu moczu - tak, sikać chciało się częściej.
Po zabiegu, gdy mogę już ściągnąć napletek i dbam o higienę penisa stany zapalne to przeszłość. Do kibla też co godzinę się nie chce : >
 

Berti1

New member
Po 10 dniach po zabiegu rzeczywiście przynajmniej o połowę rzadziej chodze do ubikacji. Chyba jednak lekarz z sensem gadał :p Najśmieszniejsze jest to że te "stany zapalne" były tak małe że niewyczuwalne. Ale jednak do ubikacji goniły hehe :p
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
O częste oddawanie moczu Inne 9
K Częste wzwody po operacji! Zaburzenia erekcji 7
M Bezwiedne oddawanie moczu w nocy Obrzezanie 2
E Oddawanie moczu Inne 5
G Oddawanie moczu po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 8

Podobne tematy

Do góry