• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czesciowe obrzezanie

Long123

Member
Witam.
W środę będę miec przeprowadzony zabieg częściowego obrzezania z wydłużeniem wedzidelka. Wybrałem doktora Sokołowskiego ze wzgledu na bardzo dobre opinie i zadowolenie pacjentów. Rozmowa przebiegla bardzo dobrze i jestem bardzo zadowolony, od razu wiedzial co robić, jednak nie dopytywal czy ma to byc częściowe czy całkowite obrzezanie. Wyczytalem trochę ze to wyglada gorzej i ze czasem trzeba poprawiac. Wiem ze stulejke mam częściową, mowil o plastyce też ale od razu powiedzial ze stulejka wtedy sie nawraca itd. Pytanie czy ktoś może mial kontakt z tym lekarzem i czy częściowe to dobry wybór?
 

Long123

Member
Juz jestem po rozmowie z lekarzem, właśnie czekam na zabieg, dostałem recepte na jutro z antybiotykami itd i sprayem jakims ktory kazał psikac kilka razy dziennie, przecierajac po tym do sucha, nie myjac i nie zakladajac opatrunkow od dnia jutrzejszego przez okres 5 dni, ze wzgledu na znieczulenie podpajeczynkowe zalecil lezec dzis po zabiegu caly czas w lozku.
 

Long123

Member
Juz jestem po, spytalem go dlaczego nie całkowite, on mowi ze bez problemu może to zrobić ale woli by mi zaufac i zostawić tej skory troche, powiedział że w ciągu ostatnich 2 latach zrobil takich zabiegów 200 i wszystkie zakończyły się sukcesem, jeszcze nie wiem jak to wygląda, ale po zabiegu powiedzial, że wszystko jest tak jak być powinno, więc mu ufam ze zrobil co trzeba, plus wydluzyl wedzidelko, jeszcze leżę i czekam aż znieczulenie ze mnie zejdzie, nogi juz czuje ale mały jakos tak jeszcze nie, do 19 musze się wysłać bo inaczej cewnikowanie
 

Podobne tematy

Do góry