• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Częściowe obrzezanie staplerem

Wasp1992

New member
Cześć,

czy możliwe jest częściowe obrzezanie staplerem (anastomatem)? Jeśli ktoś miał to będę wdzięczny za podzielenie się doświadczeniami.

Pozdrawiam
 

Misieq 1995

New member
Cześć,

czy możliwe jest częściowe obrzezanie staplerem (anastomatem)? Jeśli ktoś miał to będę wdzięczny za podzielenie się doświadczeniami.

Pozdrawiam
Tak. Ja jestem rok po takim zabiegu... Wykonywałem w klinice UROMED GORCE u doktora Wojciecha Tura. Zero bólu... Trzy tyg po zabiegu wypadly mi zszywki i w koncu odzyskalem zdrowie:)
 

Misieq 1995

New member
A co do doświadczeń... Trafisz dobrego lekarza to wszystko wyjaśni uspokoi... Po pierwszej wizycie zakwalifikowano mnie na zabieg... Lekarz dał mi taki kwitek gdzie napisal diagnoze itd, zgode na zabieg do podpisania i recepte do wykupienia... Do wykupienia miałem antybioyk ale nie pamietam jaki, chyba augmentin... Opatrunki jakaś masc i opatrunek emla... I za miesiac zabieg... Kazal ogolic okolice podbrzusza, ake trymerem nie maszynką... Po miesiacu jechałem na zabieg... Godzine przed ketonal musialem wziasc i przykleic opatrunek emla zeby nie bylo bólu przy znieczulaniu- mimo wszystko zastrzyk... Trzeba mieć kierowcę- bo mnie znieczulenie zmulilo tak, że niewiele pamietam z zabiegu i powrotu do domu... Zabieg bezbolesny... Noc po zabiegu... No coz wzwod dosc bolesny ale da sie przezyc... Druga noc po zabiegu wzwod bolesny... Trzecia- zero bólu... Po tygodniu pierwsza wizyta... Zmienil opatrunek i gitara... Po poltora byl w szoku ze tak latwo sie i dobrze goi... I lekarz poprosil zebym zaczal chodzic bez opatrunku zeby sie zaczac przyzwyczajac... Po trzech dniach bez opatrunku jedyne co mi przyponialo o zabiegu to nakaz abstynencji... Po poltora miesiaca podalusmy Sobie z Panem doktorem rękę i wiecej go nie musiałem odwiedzać... Dwa tygodnie L4- to byl duzy plus^^. Nie polecam picia alkocjolu i palenia w trakcie gojenia... Sam niestety papierosow nie rzuciłem. Ale pierwszego dnia po zabiegu gdy wytoczyłem sie na fajka to ściągnąłem dwa buchy i mało nie upadłem... W pierwszym tygodniu prowadzenie auta było dość trudne... To tyle... Zdrowym facetom nie polecam, chorym takim jak ja- tak... Doznania sexualne- lepsze i niepowtarzalne- tu nic nie tracisz a zyskasz:) tyle... Ważniejsze od leczenia chirurgicznego jest to co stuleja robi choremu w głowie- warto pojsc do psychologa... Ja mialem wsparcie od strony partnerki...:) pozdrawiam i życzę Ci odwagi i powrotu do zdrowia:)
 

remi

New member
Tak. Ja jestem rok po takim zabiegu... Wykonywałem w klinice UROMED GORCE u doktora Wojciecha Tura. Zero bólu... Trzy tyg po zabiegu wypadly mi zszywki i w koncu odzyskalem zdrowie:)
Czy mógłbyś napisać, w którym dokładnie miejscu i jaki plaster znieczulający musiałeś przyklejać godzinę przed zabiegiem ? Pytam, ponieważ w najbliższym czasie też czeka mnie taki zabieg i profilaktycznie taki plaster bym sobie przykleił. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

Arti1

New member
@remi Emla to nie plaster a maść, którą smarujesz najlepiej całego penisa (nie pod napletkiem) tylko skóra tam gdzie będą wkłucia znieczulenia. Po nasmarowaniu najlepiej owinąć całego penisa folią przezroczystą i całość wykonać tak żeby poleżało godzinę przed zabiegiem.

Co do anastomatu to jestem 3 dzień po zabiegu, też u Doktora Wojciecha Tura z Uromed Górce. Praktycznie zero bólu. Sam zabieg w bardzo spokojnej i miłej atmosferze. Na stres przed zabiegiem dostałem od Doktora 1 tablektę Hydroksyzyny (do połknięcia na jakąś godzinę przed zabiegiem) i mam wrażenie że trochę pomogło. Wszystko co tu napisałem możesz sobie skonsultować z Doktorem na spotkaniu przed zabiegiem i ci dokładniej wytłumaczy. Co do Doktora to jest pełny profesjonalizm, z czystym sumieniem polecam!
 

Arti1

New member
Jeszcze napiszę o samym anastomacie.
Generalnie zabieg trwa jakies 40 minut, z czego znacząca większość czasu przygotowanie i podawanie znieczulenia. Sam główny punkt programu (odcięcie i automatyczne zszycie zszywkami) to jakieś 15 sekund. Szczerze to nie wyobrażam sobie nawet klasycznego obrzezania gdzie miałbym siedzieć godzinę pod skalpelem a później czekać aż Doktor zaszyje całość - przy anastomacie wszystko robi się praktycznie automatycznie.

@Wasp1992 Odpowiadając na twoje pytanie czy da się zrobić częściowe. Też mi na tym zależało i przy tej metodzie efekt jest praktycznie zawsze taki sam, czyli z tego co dobrze zrozumiałem to coś pomiędzy High and Loose, a Low and Loose. Jest możliwość delikatnego dostosowania ilości odciętego napletka (ale bardzo niewielka). Nie wiem jeszcze jaki będzie u mnie efekt końcowy, ale myślę, że i tak warto anastomat ze względu na wiele innych zalet i korzyści ponad klasyczną metodą.
Jeśli jesteś z Warszawy to przejdź się do Doktora Tura na wizytę i tam będziesz miał godzinę wprowadzenia i masę informacji o tej metodzie. No i będziesz mógł zapytać o co tylko chcesz.
 
Do góry