Częściowe obrzezanie staplerem

Wasp1992

New member
Cześć,

czy możliwe jest częściowe obrzezanie staplerem (anastomatem)? Jeśli ktoś miał to będę wdzięczny za podzielenie się doświadczeniami.

Pozdrawiam
 

Misieq 1995

New member
Cześć,

czy możliwe jest częściowe obrzezanie staplerem (anastomatem)? Jeśli ktoś miał to będę wdzięczny za podzielenie się doświadczeniami.

Pozdrawiam
Tak. Ja jestem rok po takim zabiegu... Wykonywałem w klinice UROMED GORCE u doktora Wojciecha Tura. Zero bólu... Trzy tyg po zabiegu wypadly mi zszywki i w koncu odzyskalem zdrowie:)
 

Misieq 1995

New member
A co do doświadczeń... Trafisz dobrego lekarza to wszystko wyjaśni uspokoi... Po pierwszej wizycie zakwalifikowano mnie na zabieg... Lekarz dał mi taki kwitek gdzie napisal diagnoze itd, zgode na zabieg do podpisania i recepte do wykupienia... Do wykupienia miałem antybioyk ale nie pamietam jaki, chyba augmentin... Opatrunki jakaś masc i opatrunek emla... I za miesiac zabieg... Kazal ogolic okolice podbrzusza, ake trymerem nie maszynką... Po miesiacu jechałem na zabieg... Godzine przed ketonal musialem wziasc i przykleic opatrunek emla zeby nie bylo bólu przy znieczulaniu- mimo wszystko zastrzyk... Trzeba mieć kierowcę- bo mnie znieczulenie zmulilo tak, że niewiele pamietam z zabiegu i powrotu do domu... Zabieg bezbolesny... Noc po zabiegu... No coz wzwod dosc bolesny ale da sie przezyc... Druga noc po zabiegu wzwod bolesny... Trzecia- zero bólu... Po tygodniu pierwsza wizyta... Zmienil opatrunek i gitara... Po poltora byl w szoku ze tak latwo sie i dobrze goi... I lekarz poprosil zebym zaczal chodzic bez opatrunku zeby sie zaczac przyzwyczajac... Po trzech dniach bez opatrunku jedyne co mi przyponialo o zabiegu to nakaz abstynencji... Po poltora miesiaca podalusmy Sobie z Panem doktorem rękę i wiecej go nie musiałem odwiedzać... Dwa tygodnie L4- to byl duzy plus^^. Nie polecam picia alkocjolu i palenia w trakcie gojenia... Sam niestety papierosow nie rzuciłem. Ale pierwszego dnia po zabiegu gdy wytoczyłem sie na fajka to ściągnąłem dwa buchy i mało nie upadłem... W pierwszym tygodniu prowadzenie auta było dość trudne... To tyle... Zdrowym facetom nie polecam, chorym takim jak ja- tak... Doznania sexualne- lepsze i niepowtarzalne- tu nic nie tracisz a zyskasz:) tyle... Ważniejsze od leczenia chirurgicznego jest to co stuleja robi choremu w głowie- warto pojsc do psychologa... Ja mialem wsparcie od strony partnerki...:) pozdrawiam i życzę Ci odwagi i powrotu do zdrowia:)
 

Podobne tematy

Do góry