• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Częściowa stulejka?

DominiK2

New member
Witam,borykam się z problemem w zasadzie od zawsze - do niedawna jeszcze twierdziłem że mam stulejkę,lecz gdy udałem się do lekarza rodzinnego,to prosto z mostu mówiąc doktor naciągnął mi mocno napletek i pokazał że tak nie jest (oczywiście w 1 chwili szok) i od tamtej pory,gdy penis jest w stanie spoczynku (najlepiej to wychodzi w gorącej wodzie) napletek mogę zsunąc,lecz tez problem tkwi w tym że nie schodzi on idealnie ''gładko'' tylko gdy zbliża się do rowku to się tak jakby ''roluje'',ale wracając - w stanie spoczynku napletek zsunąc mogę,lecz w stanie zwodu mogę to zrobic maksymalnie do połowy,może trochę więcej ale to już z bólem,a więc do rodzinnego nie chce bo co bym nie mówił doktor twierdzi że stulejki nie mam,i nie wiem czy to stulejka częściowa czy no nie wiem to minie,nie znam się.I tu moje pytanie isc od razu na wizytę do urologa żeby stwierdził?Dodam że mam paniczne obawy przed tym jak zdejmuje napletek ( że nie wróci)po prostu jestem wrażliwy w tych sprawach,o i właśnie jeszcze jedno,zauważyłem jakby że w skórze napletka (w środku) mam '' tłuszczaka'' oczywiście pewności 100% nie mam ale patrząc na zdj w internecie to u mnie wygląda podobnie,jak na razie jest małych rozmiarów,zbytnio nie przeszkadza,chodź czasem go czuję.
Z góry przepraszam że się tak rozpisałem no ale cóż..
 

afrika

New member
Masz stulejkę.
Idź do urologa, ale koniecznie polecanego na forum - lekceważenie tematu, a czasem zwykła ignorancja, sa wsrod lekarzy niestety dość częste.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Idz do lekarza z prawdziwego zdarzenia a nie rodzinnego. Masz stulejke i trzeba cos z tym zrobic. Samo z pewnością ci nie minie wiec łudzić sie nie masz co.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ciekawe skad masz te informację... masc sterydowa nie ma limtu ze 15 lat i później nie zadziała. Ogolna zasada ze w mlodym wieku na mloda skore szansa ze zadziala jest wieksza niz u starszych. Z wiekiem jej skutecznosc nie jest juz taka jak u dzieci, chociaż pewnie jak wszedzie sa wyjatki. Masc sterydowa nie zdziala cudow. Jak sie ma np stuleje pelna to zadna masc nie pomoze.
 

dotek94

New member
Z autopsji. Majac 14 lat mialem stulejke w stopniu ze nie moglem w spoczynku zsunac napletka. Chcialem wtedy zabieg zeby miec to z glowy, ale lekarz u ktorego bylem przepisal mi masc i mimo ze nalegalem nie skierowal mnie na zabieg. Nie pamietam ile czasu smarowalem, ale przy nastepnej wizycie u doktora mogllem juz zsunac napletek w spoczynku. Pozniej jakas inna masc, wszystko trwalo z 3-4 miesiace. przez moje zaniedbalstwo nie do konca sie wszystko wyleczylo, bo podczas wzwodu takze udawalo sie sciagnac napletek, ale juz sprawialo to lekki bòl i nie rozciagal sie poza zoledzia. Lekarz u ktorego wtedy bylem stwierdzil ze leczenie sie udalo bo w stanie spoczynku wszystko bylo ok. Nie wiem czemu nie powiedzialem mu wtedy ze podczas wzwodu sa problemy. Gdybym wtedy to zrobil to pewnie ustrzeglbym sie przed zabiegiem. Przeklinalem dlugo tego doktora ze nie wyleczyl mi tego do konca, ale teraz wiem ze chcial jak najlagodniej o mniej inwazyjnie to wszystko zrobic, a ja po prostu troche sprawe zaniedbalem. Pozniej juz wstyd bylo powiedziec rodzicom ze nadal jest nie tak ( bo wszyscy mysleli ze juz sprawa zalatwiona ). Takze mysle 14 a 15 lat duzej roznicy nie zrobi, a mozliwe ze w pozniejszym wieku tez zadziala. Ktos inny moze mial taka sytuacje to moze sie wypowiedziec
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No to nie tak do końca z autopsji. Rozumiem jakbyś w późniejszym wieku znow stosował sterydy i nic by nie daly, wtedy można napisać ze sterydy działają do któregoś tam roku życia a później juz nic nie zdziałają i wiesz to po sobie. Ogolnie jest tak tak jak napisałem. Im czlowiek starszy tym skora mniej się poddaje dzialaniu sterydów
 

DominiK2

New member
Czyli jeśli w stanie spoczynku się napletek sciąga,a w stanie wzwodu nie to stulejka całkowita?Przez to rolowanie przy końcu tak sądzę,i martwi mnie jeszcze ten tłuszczak bo czytałem że niektóre mogą byc naprawdę groźne,dodam że mam 16lat,i zawsze mam ogromny stres przed takimi wizytami.Rozmyślałem też o obrzezaniu,ponieważ higiena też o wiele łatwiejsza do utrzymania ( tak zapoznałem się w 100% z obrzezaniem) tylko jedyny problem że pełnoletni nie jestem,a moi rodzice do tego tematu są sceptycznie nastawieni,więc nie mogę ich na to w ogóle przekonac.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry