Czerwone ślady na żołędziu pod napletkiem (stulejka).

jannowak1

New member
Od jakiegoś czasu (kilka miesiścy, może 2, dokładnie nie pamiętam) pojawiły mi się na żołędziu czerwone plamy w miejscach w których tworzy się "obręcz" przy maksymalnym możliwym ściągnięciu napletka (trochę więcej we wzwodzie). Dołączam zdjęcia. Do urologa planuję iść, na usunięcie stulejki również. Zdecydowałem się na to dopiero teraz bo wiadomo, wstyd itp. Ktoś z was wie co to może byc?

https://imgur.com/a/szyzVXT
 

moster

Member
Mozliwe, ze stan zapalny. Trudno powiedziec, widzac tak malo. Stulejka zwieksza ryzyko wystapienia stanu zapalnego wywolanego przez bakterie, grzyby (aby stwierdzic co jest przyczyna pobiera sie wymaz z zoledzi i napletka).
 

jannowak1

New member
Dzięki za odpowiedź. Dodam, że to nie boli i występuje tylko pod skórą. Na czubku wystającej głowki tego nie ma.
 

moster

Member
A jakies podraznienie albo swedzenie odczuwasz? Bo tak przynajmniej sie odczuwa jakies zakazenia. Albo kojarzysz po czym to wystapilo, jakies okolicznosci? Moze cos sie tylko podraznilo mocno.
 

jannowak1

New member
Pojawiło się samo z siebie raczej. Podrażnienia albo swędzenia specjalnego też nie odczuwam. Wydaje mi się, że zaognia się przy i po masturbacji czyli kiedy żołądź jest podrażniony.
 

promatyk1

Member
O paaanie, nie dosc, ze stuleja, to jeszcze zapalenie zoledzi z pewnoscia wynikajace z braku higieny. Marsz do lekarza i bez noza sie tutaj nie obejdzie. Powodzenia
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Czerwone ślady na zoledzi Inne 3
R Czerwone krostki na penisie Męskie sprawy 3
K Czerwone plamki na penisie Inne 2
B Czerwone zmiany pod żołędziem Po zabiegu obrzezania 1
B czerwone plamki na napletku Inne 1
Podobne tematy

Do góry
TOPlist