• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ćwiczenie napletka

Adam 6

New member
Witam, mam stulejkę odkąd pamiętam,
Ostatnio znalazłem na forum opcje ćwiczenia napletka którym się zainteresowałem i zacząłem coś działać.
Po paru dniach skóra w spoczynku mi już schodzi w zwodzie jeszcze nie.
Chciałbym zapytać kogoś kto wie coś więcej na ten temat.
Jakieś porady od osób którym się udało pozbyć stulejki tym sposobem.
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
 

Adam 6

New member
Wiem że to jest najlepsze wyjść, jednakże udało mi się po kilku dniach wciągnąć skórę to chciałbym przed spróbować swoich sił, jednakże jeśli chodzi o obrzezanie masz jakąś wiedzę ?
Jak jest po zabiegu jeśli chodzi o wrażliwość żołędzi itp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adam 6

New member
Udało mi się ściągnąć napletek, lecz czułem ucisk.
Aktualnie smaruje od paru dni maścią po ściągnięciu napletek i w spoczynku już praktycznie nie czuje bulu przy ściąganiu.
W zwodzie jeszcze się boje ściągać.
Czy jest sens dalej ćwiczyć? Czy może mi to pomóc? Ćwiczenia+ maść nawilżająca.
Wiek 20lat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

amenek5

Active member
Jeżeli miałeś problem ściągnąć napletek w stanie spoczynku i teraz ci się to udało. To bardzo duży progres. Pytanie czy nie za duży. Mogło dojść do mikropęknięć napletka co może powodować potem jego ponowne ściąganie się ( na wskutek gojenia się ran) tak było właśnie w moim przypadku. Bynajmniej tak stwierdził lekarz. Jeżeli nie możesz w ogóle ściągnąć napletka w stanie zwodu to ja bym udał się do lekarza. Niech on to oceni i wspólnie podejmiecie decyzję. Bo jednak masz już 20 lat co raczej nie ułatwia sprawy jeżeli chodzi o rozciąganie domowymi sposobami. Nie musisz już teraz podejmować decyzji u kogo i jaka metoda i co. Poprostu idź do lekarza i to skonsultuj. Myślę że to bardzo dużo ci pomoże.
 

Adam 6

New member
Witam mam problem z stulejka.
Stulejkę mam odkąd pamiętam,
Napletka nie mogłem zsunąć w żadnym stanie, po paru dniach rozciągania udało mi się w spoczynku.
Cwicze pod wodą+ maść Nivea i wydaje mi się że dałbym radę w zwodzie ale się boje ze napletek mi tam zostanie.
Lat 20.
Dodaje foto aby łatwiej było wam coś powiedzieć.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. :)
 

Trolo

Well-known member
Nivea nic nie da. Jedynie poślizg co owszem ułatwi zsuwanie napletka. Krem regenerujacy do rąk, nawilżający, coś co "zmiekczy" skórę i pozwoli sie jej rozciągac. Jezeli chcesz to rozciągnąć to musisz powodować trwałe rozciąganie przez jakiś czas, żeby skóra mogła "zapracować". Czyli np. zsuwanie napletka podczas wzwodu, albo utrzymywanie go zsunietego podczas wzwodu, plus dodatkowe lekkie pociaganie skóry w dół. To jest jedna strona medalu. Druga to to, że jak będziesz ćwiczyć 2 miesiące i potem przestaniesz zsuwac napletek na miesiąc to sie nie dziw, że problem wróci. Kolejna rzecz to możliwe powstajace małe ranki ktore gojąc się beda powodować blizny i dalsze zaciskanie sie napletka. Dlatego ważne jest nawilżenie odpowiednie, zmiękczenie skóry i stopniowe zwiekszanie intensywności ćwiczeń.
 

Podobne tematy

Do góry