• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Contratubex... ściema czy nie??

stig

New member
Cześć chłopaki.. w sumie postanowiłem założyć taki temat bo nie umie gdzie indziej ,sensownych rzeczy się dowiedzieć....

Niech się wypowiedzą osoby które to stosują dłużej niż 2 tyg...
Chciałbym wiedzieć czy ten żel to jedna wielka ściema czy raczej pomaga dobrze... Ja obecnie go stosuje 2 tyg i nie widzę żadnej poprawy...:/
mam dość duże blizny , które lekko mnie uciskają;/....
 

Franekmk

New member
a jak stare są te blizny?
dwa tyg to stanowczo za mało aby było lepiej
Potrzeba kilku miesięcy, aby jakiś efekt był wyczuwalny
cierpliwości

Pozdrawiam
 

bezczel

New member
Pociesze cię, za miesiąc czy 2, blizna się bardzo rozluźni sam się ździwisz. Ja stosuje "strataderm" dość drogi ale myślę że całkiem skuteczny. Na początku stosowałem contractubex i też jakies efekty dał.
 

fogstulej

New member
nie wiem ile musiałbys działac ta mascia zeby ci pomogła... Ja ci polecam cos z silikonem, bo z tego co sie orientuje to jedyne masci ktore pomagają i wiem to z autopsji. Troche drogie są, ale dajmy na to taka mała tubka dermatixu 15g żel uzywanego 2 razy dziennie starczy spokojnie na kilka miesięcy. Polecam tego typu maści bo ja akurat to blizne miałem hardcorową, a w tej chwili wygląda to DOBRZE. A najważniejsze jest to ze blizny są miękkie i całkowicie tak samo elastyczne jak zwykła skóra.
 

stig

New member
po prostu boje się ze zabieg mógł zostać źle zrobiony.. no ale mam nadzieje ze się mylę;d

p.s swoja droga chyba już droższego preparatu nie ma ;o;o
 

Nanuk

New member
Moj ptak wyglada tak samo, jedyna roznica (nie wiem czy tez tak masz) jest taka, ze jak naciagne jeszcze dalej to to, co nazywasz blizna ja moge u siebie calkowicie rozciagnac, tak ze jest gladkie, jednak gdy puszcze, wtedy mam stan taki jak na kazdy twoim zdjeciu czyli to zgrubienie w rowku (kompletnie mi to nie przeszkadza), no wiec jak jest u ciebie ?
 

stig

New member
no ja właśnie nie umie tak swobodnie tymi bliznami jeździć przy maksymalnym wzwodzie.. Myślę, ze jak te blizny się uelastycznią i rozciągną to może wtedy będzie dokładnie jak u ciebie Nanuk...

A ile jesteś po zabiegu i jaka maść stosujesz?
 

Podobne tematy

Do góry