• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Co z tym zrobić?

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak ci nie przeszkadza to zostaw. Umrzec nie umrzesz. Efekt estetyczny moze psuje i jak cie to drazni to idz na zabieg. Wydaje mi sie ze to szybka piłka z rozcieciem. Jakims laserem przepalenie lub cos.
 

kotbalamut

New member
Ile masz lat? Jak te drugie pękło to co było, poszedłeś do szpitala, zszyto ci to? Nie widzę blizny po tym drugim? Czy było tak, że ci się ta druga część odkleiła, i trochę krwi poleciało, a ty to nazwałeś pęknięciem?
 

panaf

New member
Skoro coś było połączone i nagle nie jest, to dla mnie to pęknięcie. Było trochę krwi ale więcej bólu, po około 3 dniach wszystko wróciło do normy. To drugie było o wiele węższe. Jest takie delikatne zgrubienie, na pierwszym zdjęciu wygląda jak pryszcz po prawej stronie, a na 2 i 3 taka biala plamka po lewej.
 

kotbalamut

New member
Zawsze jest krew pod napletkiem jak się odkleja, i ponawiam pytanie ile masz lat? Mi to wygląda na przyklejony napletek, pewnie się masturbujesz, bo masz popęd seksualny jak każdy młody chłopak, napletek się odkleja, krew leci.............. W takim przypadku możesz użyć maści sterydowej do odklejenia, lub iść do chirurga, i on z całej siły ci go odklei, będzie trochę bolało, i będzie krew, a jeśli to nie jest przyczyną tego stanu, to da ci skierowanie do urologa, a on ci powie, co i jak

Brzytwa Ockhama - zasada wg której wybierając wyjaśnienia, należy się opierać się jak najmniejszej liczbie założeń, a do wyjaśnianiu zjawisk należy dążyć do prostoty. Więc patrząc przez pryzmat tej teorii, wszystkie dzieci mają sklejony napletek z żołądź, nie masz stulejki, niektóre osoby mają sklejenie do wieku nastoletniego, jeden fragment ci się odkleił / ty nazywasz to pęknięciem / chyba masz sklejony napletek.

Czy nie myślisz, że jakby pękł ci napletek to należało by go zszyć w szpitalu?
 

panaf

New member
Człowieku!
Litości!
Gdzie napisałem pękł mi napletek?!
Pękło połączenie! Zanim zaczniesz przedstawiać swoje założenia może przeczytaj dwa razy? Skoro tak jak twierdzisz- odkleiło się, to dlaczego trochę skóry pozostało na napletku? Teraz tego tak nie widać, nie wiem , czy mogło się to wchłonąć, czy też jakoś złuszczyć. Lat mam 23, masturbuję się rzadziej niż raz w tygodniu.
 

kotbalamut

New member
Zadam ci inne pytanie, czy takie połączenia miałeś od zawsze, czy może wcześniej miałeś więcej takich połączeń, poza tym który pękł? Jeśli masz 23 lata, to raczej nie powinno być zlepienie - to może być wada wrodzona. I w takim przypadku radzę iść do lekarza
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie jest to zadne sklejenie ktore mozna sobie ot tak odkleic. Co najwyzej mozna rozerwac, lub samo popeka jak sie zbyt mocno naciagnie napletek. Jest to wada, zrośnięcie napletka z grzybem. Trzeba chirurgicznie zlikwidowac. Moze byc ze wystarczy laserem przepalic czy cos. Nie znam sie jak to robia.
 

kotbalamut

New member
Przeszukałem internet, i możliwe, że jest to zrośnięcie żołędzi i napletka, i takie leczenie jest stosowane w takich przypadkach "Jeżeli jest to nieduży fragment możliwe, że uda się doprowadzić do jego rozklejenia bez operacji. W większości jednak przypadków po okresie wczesnodziecięcym w takich przypadkach konieczna jest operacja." W cytacie - jest opinia lekarza.
 

Podobne tematy

Do góry