Co z tym zrobić?

ransom

New member
Witam,
Prawie 1,5 roku temu miałem przedłużane wędzidełko, nie mam żadnego problemu ze ściągnięciem skóry do końca i przy tym nie czuje żadnego bólu. Problem jest w tym, że tak jak łatwo mogę ściągnąć skórę, tak łatwo ona wraca z powrotem. Żeby uprawiać normalny seks musiałbym trzymać penisa przy nasadzie by skóra na niego nie wracała. Gdy mam na nim prezerwatywę to skóra również wraca, a prezerwatywa się zwija, żeby tak nie było musiałbym również trzymać prezerwatywę co nie jest za bardzo komfortowe przy czym dla mnie to nic przyjemnego...

Tak to wygląda:

Gdy trzymam: http://i.imgur.com/ppR0AJy.jpg
Gdy puszcze: http://i.imgur.com/FWRjDUO.jpg

I teraz pytanie - co mogę zrobić żeby było normalnie :| ?
 

ransom

New member
Chyba zdecyduje się na zabieg obrzezania bo przedłużanie wędzidełka poza blizną prawie nic mi nie dało i drugi raz nie mam zamiaru tego robić, a tak to będę miał raczej problem już z głowy.
 

pawel007007

New member
Obrzezanie to zabieg bardzo inwazyjny już nie będziesz miał możliwości nigdy zmienić tej decyzji, nie mówiąc o słabszych odczuciach niż ludzie nie obrzezani.
 

ransom

New member
Wiem, sporo już o tym czytałem, mi to nie przeszkadza bo jak nie to to co? Chcę mieć w końcu z tym spokój, pójdę w najbliższym czasie do urologa to zobaczymy co powie. A zdjęcie wędzidełka wrzucę później, przedłużałem je 1,5 roku temu, wygląda jak by go prawie nie było, poza tą blizną która mi została.
 
Do góry