• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

co z nim?

blkubx

New member
Zaznaczam że lekarzem nie jestem,dobry dermatolog też potrafi potrafi rozpoznać problem stulejkowy.Lepiej zna się na maściach.Maści sterydowe przy przewężeniach bodaj stosuje się na napletek zewnętrzny a nie pod żołędzia.Żebyś nie dostał ran które będą się paprać.Maści stosuje się określony czas np.travocort dwa tyg max.
dobra, stosowalem tam poniewaz myslalem ze ten napletek jest przyklejony ponizej tego zoledzia. teraz juz wiem, bede stosowac ja tylko na zewnetrzna czesc.
 
W necie dużo rzeczy pisze,tylko kto weźmie odpowiedzialność jak coś pójdzie nie tak?Nie bajeruj Mnie z tym 2024 r idź do dermatologa!!!!
 

blkubx

New member
W necie dużo rzeczy pisze,tylko kto weźmie odpowiedzialność jak coś pójdzie nie tak?Nie bajeruj Mnie z tym 2024 r idź do dermatologa!!!!
mowie ci jak jest, a nie cie bajeruje. zapomniales gdzie zyjemy. bylem przy tym jak matka dzwonila na ligote i urolog przyjmowal dopiero we styczniu 2024. z dermatologiem nie wiem jak wyglada sytuacja
 

blkubx

New member
tam widac ze ta skorka napletka jest podwinieta, zawsze potem po wzwodzie ją poprawiam zeby przypadkiem nie powstal zalupek. chyba najbardzuej sie go obawiam
 

wpiot

Active member
Potwierdzam, że po maści sterydowej skóra może być podrażniona, dermatolog mi to wyjaśniła i trzeba z umiarem stosować.
Być może wizyta u dermatolog będzie szybciej niż urolog na nfz.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
We wzwodzie jest lekki problem natomiast zalupek ci nie grozi. Takze nie panikuj. Zwasze moze rodzic zadzwonic i spytac lekarza ktory ci przepisał masc jak i ile ja stosowac. Lub kolejna wizyta u dermatologa by skonsultować temat masci. Napewno na wlasna reke nie smaruj bo sobie narobisz wiekszych problemów niz masz.
Mysle ze moze tez byc winne wędzidełko temu ze skora we wzwodzie nie chce dalej sie zsunac.
 

blkubx

New member
zmylem ta masc z niego, jutro z rana dopiero posmaruje. nie wiem mimo waszej opinii dalej mysle ze on jest jakos przyklejony czy cos takiego
napewno was to nie dziwi? nigdzie wiecej tego nie widzialem, wyglada jak jakas patologia.
 

nope

Well-known member
Zwykłe fałdki te co zaznaczyles. Uwazam ze masz tam jakiś problem który wymaga obejrzenia u dobrego lekarza a nie takiego agenta co zaleca steryd i nara. Na 1 rzut oka masz krótkie wędzidełko. Pozatym stulejka to prosta opcja. Jak sciagasz napletek w wzwodzie i boli/dyskomfort = stulejka. Wedzidelko jezeli sciagasz podczas wzwodu sciagniesz napletek pod grzyba i nie dasz rady choc z centa dwa go rozwinac nizej - moim zdaniem krótko i jest problem, plus jezeli boli lub dyskomfort to juz prosta sprawa. Nie chkdzi tez zebys je napinał na chama na maksa ale jezeli pociagniecie skóry w dół jezeli masz sciagnkety napletek boli czy coś to prosta sprawa ze bedzie problem.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry