• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Co sprawia, że piszecie na tym forum?

neyo

New member
Witam!

Pytanie skierowane raczej do stałych bywalców forum. Otóż nie łatwo zauważyć, że na forum jest kilka osób które są tutaj od dawna i niemało postów napisały. Większość użytkowników wpada tu z problemem, po rozpacza, załatwia sprawę i znika. Ale są tez tacy z was którzy zostają tu na dłużej, może nawet odwiedzają regularnie. Piszą, doradzają, pocieszają, opierd....ja Chciałem was zapytać - z czystej ciekawości "co sprawia, że tutaj piszecie?" W końcu rozmawiamy ciągle o penisach, obrzezaniach, bliznach, skrzywieniach. Czy takie o tym dyskutowanie to czasami tez nie jest jakieś skrzywienie? Pytanie trochę zaczepne bo samemu zdarza mi się "tu wpaść". Ja akurat z tym forum wiąże chwile w moim życiu kiedy było naprawdę źle i przezywałem psychiczną masakrę. Wchodzę tu bo tamte sprawy już pozałatwiane (przynajmniej częściowo) tak jakoś z sentymentem. Jest tutaj kilka osób, które naprawdę mi pomogły...
 

baja bongo

New member
po co tu zagladam? hm... chyba dlatego, zeby uswiadamiac ludzi. jednego o tym, ze jego zabieg to kompletna klapa, drugiego, ze sam bym chcial, zeby moj penis tak wygladal i w koncu trzeciego o tym, ze jego problem tkwi w psychice. Cos w ten desen ;) poza tym sam tutaj uzyskalem wiele odpowiedzi na swoje pytania, tak wiec teraz w miare mozliwosci tez sie staram pomoc :)
 

forest

New member
Jest to forum jak każde inne tyle że o tematyce zdrowotnej tyczące sie naszych najlepszejszych przyjaciół jakimi sa nasze wacki :mrgreen:
Jest to przypadek z życia każdego forum ze czesc ludzi jest na stale aktywna i niesie pomoc a druga czesc uczestniczy troche mniej albo jedynie wtedy gdy sama ma jakis problem. Myśle że nie można mówić tu o jakimś "skrzywieniu" nikt tu nikogo nie trzyma i każdy wchodzi i pisze tu na własne zyczenie ;) no i w ogóle kultura forum sprawia że jest ono dosyć miłym azylem dla niektórych co nie mogą, nie potrafia porozmawiać o problemie twarza w twarz z bliska osoba, czerpiąc pocieszenie od userów i jakies to nowe informacje z danego zakresu jakie ich interesują, bo wiadomo nie od dziś, że anonimowość dodaje odwagi. Miło jest nieść pomoc komuś kto jej potrzebuje a my akurat znamy panaceum na dany problem...
Sam miałem pare lat temu problem i dostałem wskazówki jak sobie pomóc, gdyby nie Ci ludzie pewnie dalej borykałbym sie z problemem natury fizycznej i kto wie może nawet i psychicznej
 

Agrafix

New member
Jestem na nie jednym forum :) Prawda jest taka, ze najbardziej udzielam sie tam gdzie sie na czyms znam :p Na wszystkim sie mozna znac po trochu, ale poprzez czytanie i doswiadczenia dowiedzialem sie sporo i tak mam, ze jak na czyms sie znam to sie udzielam :)

Nie w kazdym dziale musze przyznac, bo jest tyle tamtow, ze np. ja czytajac je dowiedzialem sie wszystkiego bez pytania, a poza tym jest PW.

Niektorzy ida do lekarza i juz, a niektorzy musza tutaj trafic i pogadac bo taka maja psychike.
 

Robert16

New member
W sumie trochę głupie pytanie z jednej strony ; )
Niektórzy mogą pomyśleć, że jesteśmy jakimiś psycholami, że ciągle o tym gadamy, jednak prawda jest inna.
Z mojej strony bynajmniej polega to na tym, że otrzymałem tutaj pomoc i teraz po prostu się odwdzięczam. Uświadamiam ludzi, pomagam im w problemach i dużo się tutaj dowiaduje odnośnie spraw intymnych. A, że jest to normalne forum o tej tematyce, nie jak Kafeterie czy inne bzdety to tym bardziej wole tutaj wchodzić.
 

Agent

New member
Ja jakieś 4-5 miesiecy temu odkryłem to forum, gdy wydawało mi się, że mam problem w postaci grudek perlistych, gdzie wtedy jeszcze nic o tym nie wiedziałem.Jak sie okazało jest to normalne, ale pojawił się nagle problem zbyt krótkiego wedzidełka.Po zarejestrowaniu się i wrzuceniu fotek osoby w moim temacie pisały - "Zbyt krótkie" itp. napisalem do osoby, która od dawna była tutaj zarejestrowana i udzielała się dosyc często.Gdyby nie ta osoba najprawdopodobniej poszedłbym na zabieg jednak ona powiedziała mi, żebym trenował i zobaczył czy daje efekty i nie brał tych "diagnoz" na poważnie i nie potrzebnie szedł ciąc.Po 2 miesiącach założyłem drugie konto (te, ktorym obecnie sie posluguje) i wrzuciłem ponownie fotki.Jak sie okazało opinie są doskonałe, wszyscy łacznie z osobami, które są tutaj nawet moderatorami jasno określiły, iż problemu nie ma i należy jedynie szukac panienki i wypróbowac.Psychika najbardziej dawał o sobie znac gdy było sie na imprezach i gdzie wiesz ze masz szanse na wiecej a nie jestes pewny czy mozesz.Podsumowując, czytuję to forum i wchodzę na nie dosyc regularnie, bo mi najzwyczajniej w świecie pomogło.
 

marcin2103_22

New member
Do niedawna myślałem o mojej stulejce jak o poważnej "inności" i kompleksie ale odkryłem to forum, zdecydowałem się na zabieg, i ciesze się jak cholera że mi się wszystko udało :)

Piszę teraz żeby pomóc komuś kto się nie może zdecydowac, boi się, nie wie czegoś... COKOLWIEK!
Gdyby nie to forum to bym pewnie dalej nie zawracał sobie głowy problemem :)
 

bobek32

New member
neyo: nie wiem czy jeszcze Cię interesuje czemu niektórzy po zabiegu jeszcze tu zaglądają. Jeśli tak to:

Około 2 lata temu trafiłem na to forum.... Pamiętam jak jeden z użytkowników napisał mi na privie (albo gadu) że mogę z nim pogadać jak z ojcem... Ta osoba bardzo mi pomogła - przeważnie psychicznie

Co prawda do decyzji zabiegu musiałem jeszcze dorosnąć, ale w końcu się udało.
Na tym forum dowiedziałem sie między innymi jak postępować po zabiegu. Dzieki niemu poznałem też opinie o doktorze Tondlu.
Prawdopodobnie przez to mój mały wygląda teraz jak nowy a nie jak by zajął się nim zespół "Brzeszczotem po jajach" (czyt. NFZ*)

Teraz sam chcę komus pomóc, jakoś się odwdzięczyć.
Może dzieki mnie ktoś zdecyduje się na zabieg i będzie tak samo szczęśliwy jak ja...
Czasami zwykła "rozmowa" na forum podnosi na duchu.
Reszta to +\- post marcin2103_22

*: tak, wiem NFZ też robi fajnie...czasami**
**: jak akurat sie komuś chce, albo nie wypił za dużo
 

andylon

New member
Najpierw była to chęć dowiedzenia się czegoś na temat stulejki którą miałem. O lekarzach, o zabiegu itd.
Teraz piszę żeby móc się dzielić doświadczeniem i służyć radą komuś kto właśnie decyduje się na zabieg lub jest właśnie po nim :)
 
Do góry