Co sprawia, że piszecie na tym forum?

neyo

New member
Witam!

Pytanie skierowane raczej do stałych bywalców forum. Otóż nie łatwo zauważyć, że na forum jest kilka osób które są tutaj od dawna i niemało postów napisały. Większość użytkowników wpada tu z problemem, po rozpacza, załatwia sprawę i znika. Ale są tez tacy z was którzy zostają tu na dłużej, może nawet odwiedzają regularnie. Piszą, doradzają, pocieszają, opierd....ja Chciałem was zapytać - z czystej ciekawości "co sprawia, że tutaj piszecie?" W końcu rozmawiamy ciągle o penisach, obrzezaniach, bliznach, skrzywieniach. Czy takie o tym dyskutowanie to czasami tez nie jest jakieś skrzywienie? Pytanie trochę zaczepne bo samemu zdarza mi się "tu wpaść". Ja akurat z tym forum wiąże chwile w moim życiu kiedy było naprawdę źle i przezywałem psychiczną masakrę. Wchodzę tu bo tamte sprawy już pozałatwiane (przynajmniej częściowo) tak jakoś z sentymentem. Jest tutaj kilka osób, które naprawdę mi pomogły...

baja bongo

New member
po co tu zagladam? hm... chyba dlatego, zeby uswiadamiac ludzi. jednego o tym, ze jego zabieg to kompletna klapa, drugiego, ze sam bym chcial, zeby moj penis tak wygladal i w koncu trzeciego o tym, ze jego problem tkwi w psychice. Cos w ten desen ;) poza tym sam tutaj uzyskalem wiele odpowiedzi na swoje pytania, tak wiec teraz w miare mozliwosci tez sie staram pomoc :)

forest

New member
Jest to forum jak każde inne tyle że o tematyce zdrowotnej tyczące sie naszych najlepszejszych przyjaciół jakimi sa nasze wacki :mrgreen:
Jest to przypadek z życia każdego forum ze czesc ludzi jest na stale aktywna i niesie pomoc a druga czesc uczestniczy troche mniej albo jedynie wtedy gdy sama ma jakis problem. Myśle że nie można mówić tu o jakimś "skrzywieniu" nikt tu nikogo nie trzyma i każdy wchodzi i pisze tu na własne zyczenie ;) no i w ogóle kultura forum sprawia że jest ono dosyć miłym azylem dla niektórych co nie mogą, nie potrafia porozmawiać o problemie twarza w twarz z bliska osoba, czerpiąc pocieszenie od userów i jakies to nowe informacje z danego zakresu jakie ich interesują, bo wiadomo nie od dziś, że anonimowość dodaje odwagi. Miło jest nieść pomoc komuś kto jej potrzebuje a my akurat znamy panaceum na dany problem...
Sam miałem pare lat temu problem i dostałem wskazówki jak sobie pomóc, gdyby nie Ci ludzie pewnie dalej borykałbym sie z problemem natury fizycznej i kto wie może nawet i psychicznej

Agrafix

New member
Jestem na nie jednym forum :) Prawda jest taka, ze najbardziej udzielam sie tam gdzie sie na czyms znam :p Na wszystkim sie mozna znac po trochu, ale poprzez czytanie i doswiadczenia dowiedzialem sie sporo i tak mam, ze jak na czyms sie znam to sie udzielam :)

Nie w kazdym dziale musze przyznac, bo jest tyle tamtow, ze np. ja czytajac je dowiedzialem sie wszystkiego bez pytania, a poza tym jest PW.

Niektorzy ida do lekarza i juz, a niektorzy musza tutaj trafic i pogadac bo taka maja psychike.

Robert16

New member
W sumie trochę głupie pytanie z jednej strony ; )
Niektórzy mogą pomyśleć, że jesteśmy jakimiś psycholami, że ciągle o tym gadamy, jednak prawda jest inna.
Z mojej strony bynajmniej polega to na tym, że otrzymałem tutaj pomoc i teraz po prostu się odwdzięczam. Uświadamiam ludzi, pomagam im w problemach i dużo się tutaj dowiaduje odnośnie spraw intymnych. A, że jest to normalne forum o tej tematyce, nie jak Kafeterie czy inne bzdety to tym bardziej wole tutaj wchodzić.

Agent

New member
Ja jakieś 4-5 miesiecy temu odkryłem to forum, gdy wydawało mi się, że mam problem w postaci grudek perlistych, gdzie wtedy jeszcze nic o tym nie wiedziałem.Jak sie okazało jest to normalne, ale pojawił się nagle problem zbyt krótkiego wedzidełka.Po zarejestrowaniu się i wrzuceniu fotek osoby w moim temacie pisały - "Zbyt krótkie" itp. napisalem do osoby, która od dawna była tutaj zarejestrowana i udzielała się dosyc często.Gdyby nie ta osoba najprawdopodobniej poszedłbym na zabieg jednak ona powiedziała mi, żebym trenował i zobaczył czy daje efekty i nie brał tych "diagnoz" na poważnie i nie potrzebnie szedł ciąc.Po 2 miesiącach założyłem drugie konto (te, ktorym obecnie sie posluguje) i wrzuciłem ponownie fotki.Jak sie okazało opinie są doskonałe, wszyscy łacznie z osobami, które są tutaj nawet moderatorami jasno określiły, iż problemu nie ma i należy jedynie szukac panienki i wypróbowac.Psychika najbardziej dawał o sobie znac gdy było sie na imprezach i gdzie wiesz ze masz szanse na wiecej a nie jestes pewny czy mozesz.Podsumowując, czytuję to forum i wchodzę na nie dosyc regularnie, bo mi najzwyczajniej w świecie pomogło.

marcin2103_22

New member
Do niedawna myślałem o mojej stulejce jak o poważnej "inności" i kompleksie ale odkryłem to forum, zdecydowałem się na zabieg, i ciesze się jak cholera że mi się wszystko udało :)

Piszę teraz żeby pomóc komuś kto się nie może zdecydowac, boi się, nie wie czegoś... COKOLWIEK!
Gdyby nie to forum to bym pewnie dalej nie zawracał sobie głowy problemem :)

bobek32

New member
neyo: nie wiem czy jeszcze Cię interesuje czemu niektórzy po zabiegu jeszcze tu zaglądają. Jeśli tak to:

Około 2 lata temu trafiłem na to forum.... Pamiętam jak jeden z użytkowników napisał mi na privie (albo gadu) że mogę z nim pogadać jak z ojcem... Ta osoba bardzo mi pomogła - przeważnie psychicznie

Co prawda do decyzji zabiegu musiałem jeszcze dorosnąć, ale w końcu się udało.
Na tym forum dowiedziałem sie między innymi jak postępować po zabiegu. Dzieki niemu poznałem też opinie o doktorze Tondlu.
Prawdopodobnie przez to mój mały wygląda teraz jak nowy a nie jak by zajął się nim zespół "Brzeszczotem po jajach" (czyt. NFZ*)

Teraz sam chcę komus pomóc, jakoś się odwdzięczyć.
Może dzieki mnie ktoś zdecyduje się na zabieg i będzie tak samo szczęśliwy jak ja...
Czasami zwykła "rozmowa" na forum podnosi na duchu.
Reszta to +\- post marcin2103_22

*: tak, wiem NFZ też robi fajnie...czasami**
**: jak akurat sie komuś chce, albo nie wypił za dużo

andylon

New member
Najpierw była to chęć dowiedzenia się czegoś na temat stulejki którą miałem. O lekarzach, o zabiegu itd.
Teraz piszę żeby móc się dzielić doświadczeniem i służyć radą komuś kto właśnie decyduje się na zabieg lub jest właśnie po nim :)

Do góry