Co o tym sądzicie?

Arok

New member
Witam,
bo z grzeczności tak na samym początku wypada :)

Otóż, zdjęciami Was nie zaszczycę, przynajmniej w chwili obecnej, lecz postaram się w miar obrazowo opisać swój, jak się domyślam problem.

Otóż, o tym, że coś jest nie tak przekonałem się niedawno, przy okazji masturbacji.
Zawsze robiłem to nie odciągając napletka, lecz teraz chciałem sprawdzić jak to jest odciągnąć go.

Niestety pojawił się ból, który w początkowych fazach psuł wszystko. Przemogłem się i odciągnąłem napletek do tyłu. Zsunął się on żołędzi i pozostał zaraz za ich krawędziom. Ból cały czas mi towarzyszył.

Nie był to ból jakiś niewyobrażalny, ale czyniący pewien dyskomfort.
Nadmienię, że uciskał napletek na całym swoim obwodzie w momencie zsuwania i zsunięcia go za żołądź.

Uwierał on będąc zsuniętym. W stanie spoczynku mogę swobodnie i bez najmniejszego bólu przesuwać go, w stanie wzwodu również nie z tym problemu, lecz sprawia to lekko-duży dyskomfort. Przez pewien moment czułem również wędzidło...

I to co mnie najbardziej zaniepokoiło, to fakt, że w momencie zsunięcia napletka nastąpił zanik erekcji, nie gwałtowny, ale odczuwalne mięknięcie... Ponadto problem z wytryskiem, tzn. tak jakby coś uwierając wstrzymywało go.

Pytanie czy to jest problem kwalifikujący się pod lekarzy, czy wystarczy zacząć to ćwiczyć, a jeżeli tak to jakimi ćwiczeniami?

Pozdrawiam
Potrzebujący_wiedzy
 
Powinieneś udać się do lekarza-urologa, żeby ocenił Twoją sytuację. Ja miałem podobnie - napletek schodził, ale czułem dyskomfort. Lekarz zadecyduje czy ćwiczyć, czy konieczny jest zabieg.
Uważam, że lepsza jest wizyta u lekarza niż zamieszczanie zdjęcia do oceny. Myślę, że nawet urolog miałby kłopoty z oceną na podstawi4e opisu i zdjęcia.
Tak jak każdy, kto przeszedł zabieg uważam, że to rozwiązuje problem, ale w Twoim przypadku może być inaczej.
 
Do góry