• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

18 dzień po co o tym sądzicie

mati12

Well-known member
Zablizni się poprzez Ziarniniowanie potrwa dłużej i może być w tym miejscu trochę większą blizna dbaj o ranę przemywaj delikatnie dezynfekuj octaniseptem a powinno być ok
 

Kazusz

New member
Doktor polecił smarowac tridermem dał antybiotyk doustnie i oczyszczac woda z mydłem oraz oceniseptem po 3 dniach kazał odstawic masc teiderm na dzis to wyglada tak 19 dzień
 

mati12

Well-known member
Tak jak pisałem wyżej i w sumie jak powiedział doktor przemywać delikatnie mydłem dezynfekcja octeniseptem owiń gazą i miej uniesionego do góry a powinno wszystko się wygoić
 

Kazusz

New member
Wysłałem miałem wyslac jutro kontrolnie ale zmartwiłem sie i wysłałem dzis czekam na odpowiedz a wstawiłem posta zeby zobaczyc opinie innych uzytkowników czy to sie zagoi cz trzeba ponownie szyć i wogóle
 

Trolo

Well-known member
Stosowałeś ciasne opatrunki na nocne wzwody? Moim zdaniem to jest powód tego jak on teraz wygląda. Penis stawał i sobie wszystko rozciągał. Zagoi się, tylko to potrwa dłużej.
 

latek777

Active member
nie pij dużo przed snem, zresztą każdy wie co robić, ale w nocy są mocne wzwody i niestety szwy mogą puścić a potem już lipa bo blizna zostaje
 

Kazusz

New member
A jak myslicie z opatrunkami lekaz kazał raz na dobe ja zaczołem 2 razy na dobe zeby cesciej go odkazic ale przez to moze rana jest ruszana naciagana i moze sie przez to gozej goi
 

Podobne tematy

Do góry