• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Co mi jest? (foto)

matrix1

New member
Witam.
Może ktoś ocenić co mi jest?
Patrze na inne penisy na tym forum i każdy ma tą główkę a ja nie.
Mam 14 lat

Oto fotki :

W zwisie :


Podczas wzwodu :
 

matrix1

New member
Dodam jeszcze ze nigdy nie widziałem swojego żołędzia.
A nie da się tego jakoś wyleczyć bez zabiegu ?
 

forest

New member
Kolego mozesz próbować ćwiczyć w ciepłej wodzie, ale stulejka lubi powracać dodatkowo w takim razie nie możesz utrzymać higieny pod napletkiem co grozi w najgorszym wypadku amputacja
 

matrix1

New member
Hmm. zabieg?
Boje się powiedzieć rodzicom ;/
A jest jakaś szansa ze mi penis urośnie i wtedy wyjdzie żołądz?
Jestem w okresie dojrzewania.
 

michoo

New member
Ziomek nic sie nie bój! A im dlużej będziesz zwlekał z zabiegiem tym gorzej. Ja miałem zabiej już jako 20-paro latek i żałuje strasznie straconych okazji;]
Powiedz najlepiej ojcu żeby poszedł z Toba do specjalisty. On zrozumie:)
Głowa do góry i odwagi!
 

Rafał22

New member
Mam dwie wiadomości, dobrą i złą.
Zła jest taka, że nie ma żadnej szansy, że problem rozwiąże się sam.
Dobra to taka, że im wcześniej to zrobisz, tym lepiej dla Ciebie. Jesteś młody, masz dopiero 14 lat, wszystko co najlepsze (czyt. kobiety :p ) dopiero przed Tobą! Zrób z tym porządek jak najszybciej, nie trać ani chwili! Ja zrobiłem z tym porządek dopiero mając 25 lat i zaczyna do mnie docierać ile tak na prawdę przez te wszystkie lata straciłem radości z życia.
 

back43

New member
Ja mam taką samą stulejkę. Mam 18 lat i czekam na zabieg (jeszcze 3 tygodnie). Ja na twoim miejscu poszedłbym do urologa jak najszybciej i nie łudź się, że ten rodzaj stulejki da się rozćwiczyć.

P.S Witam wszystkich (1 post)
 

dami14

New member
matrix1 jeszcze z pol roku temu moj penis wygladal tak jak twoj a teraz juz w spoczynku schodzi skora bez problemu a w czasie wzwodu za polowe zoledzia a wystarczylo raz dziennie jechac na recznym + slina i troche sily ;];]
 

eXotiC

New member
y

Ciekawy jestem ze wyleczyłeś sam taką dużą stulejkę Nie ma Szans tego wyleczyć.Chyba ze masz jakaś specjalną metodę to możliwe...Jak masz sposób to opisz go przyda się innym
 

matrix1

New member
Witam wszystkich ,
Dzisiaj się odważyłem powiedzieć rodzicom
Wizyta u urologa 31 marca (prywatnie)

Co do penisa próbowałem naciągać ale nic nie dawało tylko piekło.
 

Rafał22

New member
Właśnie podjąłeś bardzo ważną decyzję w swoim życiu, brawo brawo brawo! Być może nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ważną i jak wiele dobrego Ci to przyniesie :) tak trzymaj!
 

matrix1

New member
Witam,
Otóż jestem po zabiegu czesciowego obrzezania , i mam pytanie co zrobic mam strasznie wrazliwa zoladz , jak dotkne czasem robi mi sie slabo , bol nie do wytrzymania ?
 

matrix1

New member
Ehh , a jakies inne sposoby? Bo tak jak mowie strasznie mnie boli przy dotyku , bol nie do wytrzymania . Do tego zapytam , czy mam moczyc penisa w rumianku , jak zobaczyc czy szwy mi powypadaly / ( 5 dzien po zabiegu)
 

bezczel

New member
Jest kilka sposobów jak użyjesz "szukajki" -hasło "hartowanie" wyskoczy ci kilka tematów. Poczytaj.
Jak zobaczyć? Dziwne pytanie. Jak odwiedziesz napletek to widzisz przecież czy są czy już wypadły :) Moczenie w rumianku pomaga ale ja nie przykładałem do tego jakos nadzwyczajnie uwagi i nie robiłem zbyt często. Po 2 tyg szwy mi całkowicie powypadały, praktycznie same. 3szt wyciągnąłem za pomoca pensety bo były bardzo głęboko i trwało by to z miesiąc, a tak miałem po kłopocie ale uprzedzam nie jest to przyjemne, wręcz bolesne.
 

matrix1

New member
Wyskoczyło 80 wyników z tego zaden konkretny,
Ale jak np mam prysznicem jechac jak ja dotchne to tak boli ze az slabo mi jest , a co dopiero prysznic ?
 

Podobne tematy

Do góry