• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Chyba cos sie nie udalo... [UPDATE FOTO]

necnec

New member
No i niestety... Nie wyszla operacja... Nie d arady zdajc napletka ;( Dawno tu nie zagladalem, bo p[owiem wam, ze da rade sie kochac ze stulejka ;) Jakos dajemy sobie rade bez bulu ;) I nawet francuski wchodzi w gre :)) Na ponowny zabieg ide po wakacjach. Na waksy mam zakupiona bombe to pocwicze sobie i akurat jak przysadka bedzie zablokowana, czyli sisior nie bedzie stawal pojd na operacje heheAkurat idealnie odblokowanie bedzie po 2 tyg to ladnie sie zagoi. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy sie zdecydowali na zabiag jak i tych, ktorzy jeszcze zwlekaja..

Aaa btw
Nie wstydzcie sie powiedziec swojej kobiecie o swoim problemie. Jak kocha to zrozumie, ze to jest choroba. I nie jest taka straszna jakby moglo soe wydawac ;) Jak pipka jest wilgotna to i ze stulejka dasz rade pobzykac ;)
 

necnec

New member
No mozna, tylko szkoda, ze za 1 razem sie nie udalo ;/ Ale juz mw wiem jaki to jest bol takze jestem przygotowany. Na wrzesien zafunduje sobie operacje znow...
 

Kam.il92

New member
Najgorsze jest to, że niektórzy nawet nie wiedzą co im dolega aż nie dojdzie do pierwszego zbliżenia z partnerką, które zakończy się dużym bólem i nowym odkryciem.
 

necnec

New member
Z ciekawosci tu zajrzalem i chcialem sie pochwalic, ze jednak nie tzreba bylo nic poprawiac. Wszytsko sie elgancko zagoilo i smiga jak trzeba :) Z czasem wszystko sie wyregulowalo. Duzo trenowalem i juz nie mam z tym problemow :) Polecam wszytskim, ktorzy wciaz sie wahaja, zeby jak najszybciej to ogarneli i nie odkladali zabiegu na niewiadomo kiedy! Pozdrawiam
 

Loft

New member
necnec napisał:
Z ciekawosci tu zajrzalem i chcialem sie pochwalic, ze jednak nie tzreba bylo nic poprawiac. Wszytsko sie elgancko zagoilo i smiga jak trzeba :) Z czasem wszystko sie wyregulowalo. Duzo trenowalem i juz nie mam z tym problemow :) Polecam wszytskich, ktorzy wciaz sie wahaja, zeby jak najszybciej to ogarneli i nie odkladali zabiegu na niewiadomo kiedy! Pozdrawiam
Czyli jesteś przykładem, że nawet z wyglądowo źle zrobionej pałki (przez lekarza) można wyjść o własnych siłach :)
 

Podobne tematy

Do góry