• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Choroba Peyroniego po obrzezaniu?

Aregor

New member
Cześć,
Półtora tygodnia temu miałem obrzezanie i po zejściu opuchlizny wyczuwam dziwne 2 zgrubienia w poprzek trzonu penisa pod żołędziem. To są jakby takie twarde narośle podskórne, albo zamknięte żyły. Przy naciskaniu czuję dyskomfort i lekki ból. Opisem to podchodzi pod zwłóknienie ciał jamistych, ale czy choroby Peyroniego można się nabawic przez obrzezanie? Nigdy wcześniej tego nie miałem, pojaiwlo się po zabiegu. Poniżej wrzucam zdjęcia, bardzo proszę o pomoc, bo same nieszczęścia z tym moim interesem od wielu lat i już psycha siada 😁
 

olekf646

Active member
To są zamknięte naczynka krwionośne,też tak mam w jednym miejscu jeszcze,dobrze wygląda a styl to low tight bo widać że masz mało tego wewnętrznego napletka
 

Aregor

New member
Dzięki za uspokojenie. One się na pewno wchłoną, tak? Ile jesteś po zabiegu? Ciekawe z tym stylem, bo myślałem, że im bliżej blizna żołędzia, tym właśnie mniej jest usuwane i więcej zostaje tego wewnętrznego napletka. Chciałem high and tight, ale przegrałem negocjacje w szpitalu 😛
 

olekf646

Active member
Ja jestem 5 miesiąc, tego guzka to prawie nie czuję, to się ogólnie może długo wchłaniać, ale nie jest to nic groźnego, bo większośći partaczy nie chce się robić czegoś innego bo nie potrafią nawet, więc tną wszystko i robią low tight, chyba że ty miałeś taką stuleje czy coś że tylko tak się dało
 

Aregor

New member
Stulejki nie miałem, ale za każdym razem po odciągnięciu napletka robił mi się załupek, który puchł i utrudniał funkcjonowanie oraz seks. Cholera, myślałem, że przy tym, co mi zrobili, to że zostawili jak najwięcej tego napletka, itd.
 

olekf646

Active member
Teraz to już nic nie zrobisz, ważne że się goi i będzie działał, teraz powinieneś móc wytrzymać dłużej podczas seksu bo mniejsze odczucia z racji mniejszej ilości tego różowego napletka, ale i tak masz go trochę zostawionego więc to dobrze
 

Aregor

New member
To znaczy, że zostałem okaleczony? Czytam tutaj te tematy o l&t i h&t i jestem przerażony. Mówiłem lekarzowi, żeby zostawił wędzidełko i jak najwięcej doznań, a on cały czas swoje, że każdy penis jest inny i zrobi tak, żeby było to u mnie idealnie i funkcjonalnie przy tworzącym się zalupku po odprowadzeniu napletka. To gdzie najwięcej tego wewnętrznego napletka powinno być, z tyłu? Wrzucam zdjęcie tyłu w erekcji. Mam nadzieję, że lekarz nie zrobił ze mnie impotenta...
 

olekf646

Active member
Nie zrobił impotenta, może miałeś tak że inaczej się nie dało, wedzidełka to ci nie zostawił bo pewnie się nie dało
 
Ostatnia edycja:

Aregor

New member
No to zajebiście, mówił, że je wydłuży... Po tym co tu poczytałem o metodzie l&t (chciałem h&t i mu to wielokrotnie mówiłem), boję się, że będę odczuwał praktycznie zerową przyjemność z seksu...
 

olekf646

Active member
Masz tego wewnętrznego zostawione dosyć więc będzie ok,nie dodawaj se głupot bracie,masz normalnego penisa,niektórzy mają zaraz pod żołędziem Blizne i zero tego napletka a sobie to chwalą i tak,jak se będziesz dodawał że coś jest nie tak to tak potem będzie bo psychika tak działa
 

Aregor

New member
Spoko, wiesz po prostu, jak ważna jest to część ciała dla faceta ;) Ja jestem dodatkowo wyczulony, bo zawsze miałem problem z tym napletkiem i dodatkowo to już mój drugi zabieg po plastyce napletka. Czyli ten napletek wewnętrzny to jest to całe różowe pole z tyłu penisa, po stronie wędzidełka? Dodatkowo zastanawiam się, co zrobić ze szwami. Lekarz operujący mówił, że za 2 tygodnie powinny wszystkie wypaść, ale nie wiem, czy samemu sobie ich nie usunąć w wodzie, bo boje się, że te takie wypustki, wybrzuszenia po prawej stronie mi zostaną, im dłużej będę trzymał te szwy, a tak to się może je maścią teraz wygładzi, jak nie będzie szwów.
 

olekf646

Active member
Wewnętrzny to ta różowa skórka naokoło penisa,u mnie jest ona wrażliwa na dotyk, jak już masz wygojone to możesz wyciągać, tylko że ty jesteś ile po zabiegu? Poczekaj z 2 tygodnie lub 3
 

Aregor

New member
Dzisiaj mijają równo 2 tygodnie. Niektóre szwy jeszcze trzymają się mocno, więc nie wiem czy nawet zejdą w wodzie, czy trzeba będzie przeciąć w szpitalu, ale spróbuję. Mam nadzieję, że te wyplukosci znikną, bo zwracałem oczywiście na nie uwagę lekarzowi, ale mówił, że wszystko dobrze się goi, co mnie nie przekonywalo i jak widać słusznie. Te miejsca na końcu kresek to też jest napletek wewnętrzny, czy prostu skóra trzonu?
 

Aregor

New member
No faktycznie może wyciągać nie będę, ale je pomocze, żeby szybciej wyszły, bo boję się, że mi zostaną te grudki po prawej stronie. Z tyłu to całe różowe, to jest napletek wewnętrzny, ktoś podpowie?
 

RandomGuy

Active member
To wewnętrzny, ale nie powinieneś się nim przejmować. Koledzy wyżej ewidentnie się za dużo naczytali i straszą :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aregor

New member
Niestety jestem kolejny raz traktowany po macoszemu przez lekarza, więc szukam informacji na własną rękę 🫠 Dzięki za wszystkie odpowiedzi i rady, bo już miałem życie impotenta przed oczami. Czyli wychodzi na to, że lekarz zrobił mi swego rodzaju hybrydę, z przodu low, bo szew wyżej, a z tyłu high, bo szew niżej, jeśli dobrze rozumiem 🙏
 

olekf646

Active member
Żadna hybryda,to normalne że z przodu będzie mniej niż z tyłu,ja też tak mam 🥴 impotentem nie mozesz być haha masz styl taki medium,pomiędzy,zobaczysz i tak jak sie wygoi bo teraz to wiesz,penis pewnie sie skurczył lekko i musi wrócić do stanu przed
 

Podobne tematy

Do góry