• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Chemioterapia, a nowotwór jądra

takijedentyp

New member
No, byłem dzisiaj na konsultacji u specjalisty, a paniom z NFZ ściemniłem wcześniej, że miałem kontakt z osobą zarażoną koronawirusem (żeby przeciągnąć drugi cykl chemii, dopóki nie skonsultuję się prywatnie). No i wychodzi na to, że miałem rację - nie ma podstaw do dalszej chemioterapii. Wystarczy, że co 3 miesiące będę sobie robił badania kontrolne krwi i obserwował poziom markerów. Tymczasem tamci na chama chcieli mi dalej zapodawać chemię....
 

takijedentyp

New member
czyli nie straciles szansy na dzieci po tej chemii? nie spowodowala bezplodnosci?
W sumie, to jeszcze nie sprawdzałem... była możliwość takiego skutku ubocznego w tej dość przydługiej liście... na razie poza wyłysieniem, odczuwam też lekkie objawy neuropatii obwodowej - dziwne mrowienie i osłabienie czucia w palcu serdecznym lewej ręki... ciekawe co by mi było po pozostałych 2 cyklach... Najlepsze jest to, że babki w szpitalu jeszcze nie wiedzą, że ja ich nie wezmę. Ciekawe, czy będą tam próbować podważać opinię kolegi po fachu...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Krótkie wędzidełko a nowotwór jądra Krótkie wędzidełko 7
P Nowotwór a dieta Lekarze 1
L Nowotwór jądra Inne 3
M Ból jądra podczas wytrysku Inne 0
H Ból jądra Inne 1

Podobne tematy

Do góry