• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Brzydki zapach

foryo

New member
Witam. Mam taki problem, bo to chyba nie jest dość normalne, że nawet po kąpieli, kiedy dotkę żołądź ręką to nie pachnie ona (ta ręka) zbyt przyjemnie. Nosem tego jakoś nie czuję. Co z tym zrobić ?
 

JulianTrzeciak

New member
Koniecznie udaj się do urologa. Nie możesz w przypadku takich problemów zgadywać. Ta przypadłość z Twojego opisu wydaje się dość poważna, dlatego niezbędna powinna być Twoja wizyta u tego typu lekarza specjalisty.
 

kamilalan11

New member
Ok jest sposób na rybi zapach. To Afronis lek czy tonik przeciwtrądzikowy należy go na wacik sporo i wycierać żołądź rano i wieczór. Sprawdzone u mnie po 3 latach męczarni jakich doznałem po zabiegu usuwania kamienia z nerki przez prącie. O dziwo rozwalili mi tam coś i choć nie miałem bakterii w wymazach to wyciekało mi czasem nasienie jakbym miał znowu zmazy nocne. I to jakoś się psuje ma właśnie zapach rybi najgorzej było po masturbacji po stosunkach z żoną problem znikał chyba ze względu na kwaśne i antybakteryjnie działające środowisko w pochwie. Mycie 3 razy dziennie nie pomaga zapach wżera się w skórę chyba, a tonik zasusza zamyka pory działa antybakteryjnie tam jest wyciąg z lawendy chyba i z tymianku i kwas borowy z alkoholem... wziąłem to przypadkiem w desperacji od żony no i jak ręką odjął. Od czasu do czasu muszę poprawić bo mi tam wycieka ale jak raz zrobię i często się myję kłopotu nie ma. Przekazujcie dalej. Ja byłem już na chemioterapeutykach i pomagały tylko kiedy je się brało a potem problem wracał. AFRONIS.
 

moraj

Member
Witam. Mam taki problem, bo to chyba nie jest dość normalne, że nawet po kąpieli, kiedy dotkę żołądź ręką to nie pachnie ona (ta ręka) zbyt przyjemnie. Nosem tego jakoś nie czuję. Co z tym zrobić ?
Penis musi mieć swój męski zapach po co szukać problemu tam gdzie coś jest naturalne
 

kamilalan11

New member
Afronis nie piecze, nie pali to łagodny lek. Pomimo że jest z dodatkiem jakiegoś alkoholu. Ja zaczynałem wacikiem daleko od cewki w obawie o szczypanie czy ból bo jestem tam bardzo wrażliwy ze względu na pełny napletek. Potem zorientowałem się że nawet dotykając cewki nic się nie dzieje. Jedynie pozostaje uczucie jak po gumie miętowej w ustach. Naprawdę polecam. A do kolegi co lubi naturalny zapach- mówimy tu o rybim zapachu co nie jest naturalne i odpychające.
 
Afronis nie piecze, nie pali to łagodny lek. Pomimo że jest z dodatkiem jakiegoś alkoholu. Ja zaczynałem wacikiem daleko od cewki w obawie o szczypanie czy ból bo jestem tam bardzo wrażliwy ze względu na pełny napletek. Potem zorientowałem się że nawet dotykając cewki nic się nie dzieje. Jedynie pozostaje uczucie jak po gumie miętowej w ustach. Naprawdę polecam. A do kolegi co lubi naturalny zapach- mówimy tu o rybim zapachu co nie jest naturalne i odpychające.
Sprawdź prywatne, bo opisałem Ci swoje objawy i jestem ciekawy co sądzisz.
Odnośnie tego Afronisu właśnie ;)
PS. Co do tych objawów na prywatnej wczoraj postanowiłem, że daruję sobie na razie wszystkich urologów, którzy nie mają wiedzy i ruszam do dermatologa/wenerologa.
Od 10 jest czynne tam, gdzie mam zamiar się zapisać - będę dzwonił.
Ktoś mi mówił (chyba któryś z lekarzy), że dermatolodzy dysponują jakimiś zaawansowanymi testami, względem tych u urologów ;)
 

kamilalan11

New member
Sprawdź prywatne, bo opisałem Ci swoje objawy i jestem ciekawy co sądzisz.
Odnośnie tego Afronisu właśnie ;)
PS. Co do tych objawów na prywatnej wczoraj postanowiłem, że daruję sobie na razie wszystkich urologów, którzy nie mają wiedzy i ruszam do dermatologa/wenerologa.
Od 10 jest czynne tam, gdzie mam zamiar się zapisać - będę dzwonił.
Ktoś mi mówił (chyba któryś z lekarzy), że dermatolodzy dysponują jakimiś zaawansowanymi testami, względem tych u urologów ;)
Już Ci odpisałem. Jednak podkreślam każdy może mieć inne podłoże rybiego zapachu ale ja stosowałem chemioterapeutyki po zabiegu usunięcia kamienia nerkowego przez penisa i po tym zaczęły się moje problemy, szczególnie kiedy się masturbowałem w okresach posuchy z żoną hehe antybiotyki działały przez chwilę a Afronis stosuję może raz w tygodniu i jest spokój. Każdego jednak zachęcam najpierw do wizyty u wenerologa czy urologa.
 
"Penis musi mieć swój męski zapach po co szukać problemu tam gdzie coś jest naturalne" - uważasz, że nabawienie się przez ten problem czegoś w rodzaju fobii społecznej jest naturalne/wymyślone?
Nie.
Jeśli ten zapach jest odczuwalny i jesteś w towarzystwie, to jesteś odbierany jak brudas.
Znam osoby, które mają mniejszą ochotę mycia się niż powinno i nie wydzielają takiego zapachu.
Ja, pomimo brania prysznica codziennie (czasami 2x dziennie) wstydzę się tego zapachu już po wyjściu spod prysznica, gdyż wiem, że ten prysznic niczego nie dał.
Są osoby, które chodzą w brudnych spodniach po kilka dni i jest wszystko OK - nie czuć złego zapachu.
Ja pomimo zakładania codziennie czystych rzeczy czuję brzydki zapach, nawet siedząc przed komputerem przez puszyste, dresowe spodnie, które teoretycznie ładnie trzymają zapach płynu do płukania.
W towarzystwie czuję się po prostu źle, gdyż mój punkt widzenia może zrozumieć jedynie osoba chora lub ta, która chora była.
W postrzeganiu zdrowych osób jestem po prostu brudasem ;)
 

kamilalan11

New member
"Penis musi mieć swój męski zapach po co szukać problemu tam gdzie coś jest naturalne" - uważasz, że nabawienie się przez ten problem czegoś w rodzaju fobii społecznej jest naturalne/wymyślone?
Nie.
Jeśli ten zapach jest odczuwalny i jesteś w towarzystwie, to jesteś odbierany jak brudas.
Znam osoby, które mają mniejszą ochotę mycia się niż powinno i nie wydzielają takiego zapachu.
Ja, pomimo brania prysznica codziennie (czasami 2x dziennie) wstydzę się tego zapachu już po wyjściu spod prysznica, gdyż wiem, że ten prysznic niczego nie dał.
Są osoby, które chodzą w brudnych spodniach po kilka dni i jest wszystko OK - nie czuć złego zapachu.
Ja pomimo zakładania codziennie czystych rzeczy czuję brzydki zapach, nawet siedząc przed komputerem przez puszyste, dresowe spodnie, które teoretycznie ładnie trzymają zapach płynu do płukania.
W towarzystwie czuję się po prostu źle, gdyż mój punkt widzenia może zrozumieć jedynie osoba chora lub ta, która chora była.
W postrzeganiu zdrowych osób jestem po prostu brudasem ;)
No ja miałem to samo bez kitu. Serio idz do lekarza może coś złapałeś od kogoś a może być błachy problem przez własne błędy. Sprawdź też zapach spermy i kolor. Przed pójściem do lekarza idź do laboratorium i zrób prywatnie badanie moczu i spermy z rozmazem bo pierwsze co zrobi lekarz to wyśle Cię na badania i niepotrzebnie stracisz 200zł ja wizytę. W tym celu poproś o odpowiednie kubeczki w tym laboratorium lub zapytaj czy mogą być te wyjałowione z apteki. Myjesz się suszysz i sikasz tak by ewentualne bakterie ze skóry prącia nie trafiły do moczu. Wskazane jest nawet by pierwszy strumień moczu poleciał do ubikacji czy zlewu a następnie kubek podkładasz pod środkowy. Oczywiście sperme i mocz do osobnych kubków i na czczo. Zaplacisz może 50zł ale masz już coś dla lekarza.
 
Wizyta 150, a ogólnie opisanych przez Ciebie badań robiłem już wiele, włącznie z wymazem z cewki moczowej.
Zadzwonię o 10 i umówię się na wizytę, teoretycznie mógłbym nawet dziś ruszyć, gdyby było wolne miejsce.
Zobaczę co powie lekarz i 150 mi nie szkoda, czy nawet 1000, jeśli coś ma mi pomóc.
Boli mnie natomiast strata pieniędzy na coś, co nie działa, a bywało i tak, że na rozwiązanie tego problemu w ciągu tygodnia w błoto (bo się nie nie poprawiło), poszło na badania i leki 1000 PLN, natomiast mniejszych kwot było dużo więcej i urologów w Lublinie znam już wielu ;)
 

kamilalan11

New member
Weź idz po ten Afronis bez kitu. 20zł i waciki i próbuj od dzisiaj. Moze Ci sie od bielizny robi stan zapalny albo od proszku jakieś uczulenia o wtedy z cewki idą jakieś bakterie. Ja tez zreszta nie miałem żadnych bakterii w rozmazach a waliło. Spokój mam dopiero teraz i żona też zadowolona bo lubi oralny
 

kamilalan11

New member
Ja brałem Nolicin i Cipronex na zmianę jakoś przez 3 miesiące a to cholernie niezdrowe tak długo brać no i było dobrze do momentu aż sobie raz spuścilem z krzyża i na nowo jazda... Nie wiem dlaczego tak jest. Ale teraz spokój w końcu a 4 lata to trwało.
 

Podobne tematy

Do góry