• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Brzydki zapach

kamilalan11

New member
I jeszcze równolegle dostałem wyprysków bolących na pośladkach. Też chodziłem po lekarzach. W końcu zczaiłem od czego. Mój 4 letni synuś przeżucił się wtedy z nocnika na sedes i sikał na klapę czego nie było widać i nikt w domu nie miał problemu tylko moja wrażliwa dupa. Od tej pory mam przy sedesie Tytan aktywna piana do kabin prysznicowych i zanim usiądę to czyszczę. No i tyłek też traktuje Afronisem i też ustąpiło.
 
Ty miałeś zabieg, to pewnie średnio Ci odpowiedzieć, natomiast jak wyglądało Twoje ujście cewki moczowej?
U mnie jest jakby zaczerwienione, napuchnięte lekko.
Zarejestrowałem się dziś do dermatologa na 18.11, a jutro ma do mnie zadzwonić Pani i poda mi grafik tego samego lekarza, lecz w innej klinice, także jest szansa, że może wcześniej się uda, bo przyjmuje w środy w tym drugim miejscu i jeśli by się udało, to może w środę 9.11 miałbym wizytę.
W związku w powyższym na razie bym się wstrzymał z tymi okładami, aby nie zaburzyć obecnego wyglądu sytuacji.
Jeśli i tym razem nie będzie postępu u lekarza, wówczas to oczywiście kupię.
Wiesz, z zewnątrz można penisa podczas wzwodu okładać tymi nasączonymi wacikami, natomiast co zaczerwienione ujście cewki sugeruje mi, że problem jest gdzieś wewnątrz ;(
 

kamilalan11

New member
Ty miałeś zabieg, to pewnie średnio Ci odpowiedzieć, natomiast jak wyglądało Twoje ujście cewki moczowej?
U mnie jest jakby zaczerwienione, napuchnięte lekko.
Zarejestrowałem się dziś do dermatologa na 18.11, a jutro ma do mnie zadzwonić Pani i poda mi grafik tego samego lekarza, lecz w innej klinice, także jest szansa, że może wcześniej się uda, bo przyjmuje w środy w tym drugim miejscu i jeśli by się udało, to może w środę 9.11 miałbym wizytę.
W związku w powyższym na razie bym się wstrzymał z tymi okładami, aby nie zaburzyć obecnego wyglądu sytuacji.
Jeśli i tym razem nie będzie postępu u lekarza, wówczas to oczywiście kupię.
Wiesz, z zewnątrz można penisa podczas wzwodu okładać tymi nasączonymi wacikami, natomiast co zaczerwienione ujście cewki sugeruje mi, że problem jest gdzieś wewnątrz ;(
Absolutnie żadne okłady! Nasączasz wacik i delikatnie przecierasz tak jak dziewczęta twarze. Jednocześnie czyścisz i pozostawiasz trochę tego płynu że żołądź jest przez chwilę wilgotna. Cewkę też możesz przejechać i wcale nie szczypie bynajmniej moja. Chwilę tak postój z gaciami na kolanach jak obeschnie to wciągaj. U mnie było inaczej tzn cewka w normie ale właśnie w środku mnie przeorali kamerką na drucie i tzw Euesem co mi kamień wyciągali. Potem sikałem krwią i powietrzem prawie zemdlałem z bólu. 3 lata piekła mnie prostata że siedzieć nie mogłem i tonyntych leków nie pomagały ani żadne tam Prostamole Uno. W końcu po 10 latach abstynencji alkoholowej (przez spadki cukrów nie piłem) wypiłem dwa piwa przy jakiejś okazji no i jak mnie ruszyło na sikanie takim silnym strumieniem jak to po piwie, to przyszła ulga. Potem powtórzyłem tak jeszcze kilka razy i zapalenie prostaty minęło ale ten rybi zapach został. Który tym Afronisem uleczylem. Natomiast tak ja też podejrzewam że to ma źródło wewnątrz. Może Tobie też kamień z nerki schodzi i Ci drażni ten układ moczowy. Pijesz piwo?
 
Obecnie nie piję już kilka lat, wcześniej jakieś piwko na grillu.
To bez znaczenia, objawy mam od zawsze.
Nie lubię oglądać zdjęć innych panów, bo jestem hetero, ale z uwagi na chorobę muszę się przełamać i sam przed chwilą zrobiłem zdjęcie.
Zdjęcie z teraz, siku około 7:30, po 10 prysznic i tak to wygląda.
Ujście jest zaczerwienione, napuchnięte i jakby wilgotne ;(
Jeśli nie lubisz oglądać obcych penisów, to z góry Cię przepraszam ;)

 

kamilalan11

New member
Majster to wcale nie wygląda źle. Ta cewka faktycznie czerwona ale moim zdaniem skoro masz napletek to Ci sie wydzielina zbiera pod nim i kiśnie. Cewka tylko jest taka coś mała może mi się wydaje ale może masz wadę do korekcji to częste i przez to problemy. Moim zdaniem nie czekaj tylko zapierniczaj po ten Afronis i pisz jak sie sprawdza. Opisałeś to tak że myślałem że zobacze jakiś zmutowany penis. Masz zdrowo wyglądającego fiuta poza tą cewką. Przeczytaj co Si na priv napisałem i sie zastosuj. Do lekarza oczywiście musisz i to chyba urologa ale mówie Ci nie czekaj i kup afroinis i ciesz sie życiem a teraz jak to było w filmie "Wojna polsko ruska" ... "I uprawiaj więcej seksu do cholery" 😄
 
No to widzisz, trzeba pozbyć się tej wydzieliny ;)
Penis na tym zdjęciu jest umyty cały, pod żołędziem również.
To pewnie ta wydzielina tak pachnie brzydko, tylko jak się tego pozbyć, oto jest pytanie ;)
 

kamilalan11

New member
Chciałbym jeszcze dodać, że są na forum ciekawe wątki na temat obrzezania i jest to też sposób na zachowanie higieny i pozbycie się zapachów, które pod napletkiem mają warunki do utrzymywania się. Niestety należy zwrócić uwagę na problem zanikania wrażliwości w odsłoniętej żołędzi po dłuższym czasie, a przez to problemy z odczuwaniem przyjemności czy w ogóle osiąganiem orgazmów. Powstały nawet narzędzia do naciągania i rekonstrukcji napletków, więc problem chociaż rzadki to na pewno zauważalny. Ja osobiście nie robiłbym całkowitego obrzezania no ale mnie się stulejkę w wieku dziecięcym udało wytrenować i rozciągnąć, a potem kilka dziewczyn ją "rozjeździło". Tyle ode mnie polecam sposób z tonikiem Afronis, niestety nie wiem jak u kolegi "ChciałbymŻyćNormalnie" bo nie udało mi się go namówić na tonik pomimo długiej korespondencji prywatnej. Dalej uparcie próbował rozwiązać problem z lekarzem co popieram jednak stosował jakieś maści niestety bez efektu. Przestał się odzywać, a ja nie zamierzam dłużej czekać na odpowiedź, każdy żyje tak jak chce, ja wolę cieszyć się życiem i seksem. Dlatego tą odpowiedzią postanowiłem zakończyć mój udział w tejże debacie i mam nadzieję, że pomoże to wielu tak jak mnie pomogło. Pozdrawiam i zachęcam do mojego pomysłu bo u mnie podziałał.
 

Podobne tematy

Do góry