• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Brak przyjemności z powodu nadmiaru masturbacji

Mam 20 lat i od długiego czasu masturbuje się, jednak prócz orgazmu nie daje mi to żadnej przyjemności. Boję się, że w czasie stosunku będzie to samo. Czy długa przerwa w masturbacji zapobiegnie takiej sytuacji w czasie seksu? Czy są na to szanse? Boje się, że w czasie stosunku może to spowodować np. osłabienie erekcji.
 

Trolo

Well-known member
Zależy jak często to robiłeś i po ile razy. Proponuję zwolnić i robić to co 2, potem3, potem 4, potem tydzień i nawet dochodzić do 2 tygodni przerwy w masturbacji powinno pomóc.

abc699
Przedwczesne dochodzenie to inna sprawa, zależy od podniecenia, i który raz robisz to już z tą samą kobietą. Ogranicz częstą masturbację. Ogranicz masturbację do co 3-5 dni.
 
Niestety pare lat temu nawet 1,5 miesiąca przerwy nic nie dało... Boję się, że będąc w związku kiedyś seks nie będzie przyjemny. Może potrzebna jest jeszcze dłuższa przerwa?
 

Trolo

Well-known member
Może robisz to zbyt agresywnie bez uczucia jak zwykle rąbanie drzewa? zmień technikę masturbacji?
 
Żadna technika nie daje mi przyjemności, prócz orgazmu. Póki co odstawiłem masturbację, bo nie stanowi to dla mnie problemu. Zobaczymy jakie będą efekty za jakiś czas.
 

slash886

New member
Nie masturbuj sie. Masz juz 20 lat a nie 13 tak jak to sie zaczyna.

Ja od 2 lat juz nie wale, jedynie 2 tyg po zabiegu zeby zobaczyć czy wszystko działa.

Masturbacja nic nie daje, oprócz chwilowej przyjemności.
Także odpuśc sobie i bedzie dobrze.
A jak znajdziesz dziewczynę (o ile jeszcze nie masz) to wszystko sie zmieni i nawet nie bedziesz myślał o masturbacji, bo od takich zabaw bedzie dziewczyna.
 

Pan_Ahmed

New member
znajdz swoj fetysz, jakies zboczenie ktore pozwoli ci się spelnic. czasami tylko to pozwala na czerpanie przyjemnosci zarowno z masturbacji jak i z seksu. istnieją ludzie ktorych zwykly seks nie podnieca, ale np orgia na 20 osób juz tak i to bardzo. Także to wszystko siedzi w Twojej glowie, to psychika a nie biologia.
Jednak ja slyszalem cos zupelnie odwrotnego do tego co mowicie, a mianowicie to, że częsta masturbacja moze powodowac brak przyjemnosci ze zwyklego seksu i w koncu dochodzi do tego, że uwazasz swoją wlasną dłoń za lepszą "kochankę" niż kobieta :D
 

takiktos

New member
Pan_Ahmed napisał:
znajdz swoj fetysz, jakies zboczenie ktore pozwoli ci się spelnic. czasami tylko to pozwala na czerpanie przyjemnosci zarowno z masturbacji jak i z seksu. istnieją ludzie ktorych zwykly seks nie podnieca, ale np orgia na 20 osób juz tak i to bardzo. Także to wszystko siedzi w Twojej glowie, to psychika a nie biologia.
Jednak ja slyszalem cos zupelnie odwrotnego do tego co mowicie, a mianowicie to, że częsta masturbacja moze powodowac brak przyjemnosci ze zwyklego seksu i w koncu dochodzi do tego, że uwazasz swoją wlasną dłoń za lepszą "kochankę" niż kobieta :D


ale fetysz chyba jeszcze nasili masturbacje a nie ja ograniczy?... tak mysle...
 

Podobne tematy

Do góry