• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Brak przyjemności z seksu.

Barthew

New member
Cześć wszystkim, tydzień przed sylwestrem poddałem się zabiegowi obrzezania. Wszystko jest pięknie i ładnie (tak myślę), po za jedną rzeczą. Nie odczuwam nic podczas seksu. Czy uprawiam z kobietą seks oralny czy klasyczny odczucia są bardzo małe z mojej strony? Myślałem, że może to być spowodowane wyschnięciem żołędzia, ale nie wiem. Ktoś z was spotkał się z czymś podobnym i zaradził temu? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. :)
 

Świerzak

New member
Według zaleceń mojego lekarza pierwszy seks zalecał dopiero po miesiącu od zabiegu. U ciebie jest dopiero tydzień. Może tu jest problem?
 

Damian85

New member
On napisał "Tydzień przed sylwestrem" czyli ok 25.12 zeszłego roku musiał to mieć, a post ma datę dzisiejszą, czyli problem tyczy się okresu pół roku po zabiegu obrzezania...
 

fancom

New member
Barthew podobno według lekarzy przyjemność z seksu bierze się z głowy, może i tak jest ale ja bym na to patrzył z przymrużeniem oka.
Moim zdaniem, żeby móc wypowiedzieć się na ten temat trzeba przez to przejść i mieć porównanie z przed i po a lekarze (przynajmniej w większości tak mi się wydaje) nie mają porównania bo niby skąd? i tak mówią, że nie powinno mieć wpływu na odczucia itp.
Wydaje mi się, że każdy zabieg na "sprzęcie" w jakimś stopniu zmniejsza przyjemność/odczucia.
Dlaczego pisze wydaje mi się? ponieważ ja nie miałem przyjemności porównania z przed i po zabiegu i dlatego to jest tylko moje zdanie i można się z nim nie zgodzić.
Dodatkowo ciekawym pomysłem by było stworzenie osobnego działu/tematu "Odczucia przed i po różnych zabiegach" pewnie wielu użytkownikom forum którzy są przed zabiegiem pozwoliło by to podjąć ostateczną decyzję bo co jak co, ale opinie użytkowników którzy są już po zabiegach będą wiarygodne niż opinie lekarzy którym to się wydaje.
 

Barthew

New member
Ja też nie miałem możliwości "sprawdzić" się przed zabiegiem. A co do tego, że przyjemność bierze się z głowy, to ciekawe. ;)
 

fancom

New member
No według lekarzy przyjemność z seksu bierze się z psychiki/głowy jak zwał tak zwał :) ja już z tym pytaniem o odczucia po zabiegu zwracałem się do kilku lekarzy, ale żadne odpowiedzi się nie pokrywały więc w lekarzy zwątpiłem i o te sprawy najlepiej pytać się użytkowników forum którzy mają porównanie i to będą najbardziej wiarygodne informacje :)
 

Podobne tematy

Do góry