• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Brak możliwości odsłonięcia żołędzia w zwodzie

Filip

New member
Witam nie wiem czy mam problem czy też nie, penis jak leży bez problemu mogę go naciągnąć całego lecz w zwodzie trudno jest mi wyciągnąć go poza żołądź ale gdy leżącego penisa wyciągnę i nagle pójdzie w zwód to spokojnie może być wyciągnięty chwilkę piecze i nagle przestaje lecz tylko żołędzia idzie wyciągnąć czy to kwestia wieku/dojrzewania jak go wyćwiczyć żeby w zwodzie wyciągać go poza żołądź lub bez problemowo wychodził sam żołądź mam 16 lat jeżeli coś to pomoże to w zwodzie mam 16cm bez wzwodu 10-11 proszę o pomoc:(
 

Rafaelo91

New member
Filipie miałem to samo spoczynek - napletek schodzi, wzwód - mogłem odsłonić z 1 cm żołędzi. Jedynym wyjściem na odsłoniętą żołądź jak stał było zsunięcie napletka w zwisie i doprowadzenie do wzwodu. Ale co z tego jak cała skóra zbierała się za żołędzią, piekło i wędzidełko robiło się białe, zero przyjemności z aktywności seksualnej. Powyższe objawy były wskazaniem do obrzezania całkowitego. Dziś 3 tyg po wszystko się zagoiło i żołądź nie wygląda jakby za chwile miała wybuchnąć. Wizyta u urologa wskazana. Także wybór należy do Ciebie :) A długość to tu chyba nie ma za dużego znaczenia. Stulejka to stulejka.
 

Trolo

Well-known member
Wstaw zdjęcia, bo opis jest dosyć skomplikowany. Trochę anatomii - skóra na penisie to napletek, pod nim jest żołądź (grzybek, główka, różnie nazywają), i to on ma się odsłaniać przez zsunięcie skórki(napletka).
Zdjęcia wrzuć w spoczynku i wzwodzie z zsuniętym napletkiem i bez oraz wędzidełko ( czyli to co jest od spodu żołędzia) Ja bym jednoznacznie nie określał tego jako stulejka. Piszesz że zsuwasz w spoczynku i możesz zsunięty doprowadzić do wzwodu i piecze, ale przestaje po chwili. Wrzuć zdjęcia więcej będzie wiadomo.
 

Podobne tematy

Do góry