brak higieny penisa

penpen

New member
Witam wszystkich. Sprawa, którą chce poruszyć jest bardzo poważna, choć trudno jest opisać to, jak wstydzę się tego, do czego swoim zaniedbaniem doprowadziłem. Otóż jako dziecko trudno było mnie nauczyć odpowiedniej higieny penisa. W miarę upływu czasu, gdy kąpałem się już sam, pomijałem mycie tego miejsca. Następnie, gdy już zrozumiałem, że trzeba o tę higienę dbać było już za późno... Choć chciałem umyć penisa, nie mogłem, skóra nie schodziła. Nie umiałem się do tego przyznać, nikomu powiedzieć, cały czas duszę to w sobie, a problem ma też przełożenie na mój stan emocjonalny, nigdy nie mogłem dopuścić do tego by się zakochać, by mieć dziewczynę... Wykluczało to oczywiście seks, jedyną aktywnością pozostała masturbacja pozwalająca na rozładowanie, a po tym wszystkim było jedynie powierzchniowe podmywanie, z resztą jak każdego innego dnia. Mam 20 lat i jestem kompletnie bezradny, zmarnowałem swoje życie i nie wiem jak sięgnąć po pomoc i czy jest ona w ogóle możliwa...? Bardzo proszę o jakieś merytoryczne odpowiedzi.
 

pelesos

New member
Witaj,
Im dłużej odwlekasz wizytę u lekarza tym dłużej bedziesz tkwił w tym impasie. Idź jutro do lekarza rodzinnego. Lekarz oczywiście zbada cię i prawdopodobnie da skierowanie do urologa. Wstyd - musisz go przełamać, jeżeli wstydzisz rozebrać sie przed kobietą lekarzem , wybierz mężczyznę. W razie pytań priv
 

akustyk1000

New member
Nie płacz tylko zacznij działać. Idź do lekarza, zrób zabieg i po krzyku. Kolejna sprawa, to że masz stulejkę nie oznacza że nie możesz się zakochać, po drugie media wmówiły Ci że nieuprawienie seksu czyni Cię gorszym. Seks nie może stać się Twoim głównym celem życiowym i czynnością dominującą w Twojej egzystencji. Szkoda chłopaków, którzy cierpią z powodu trendów społecznych... Pokolenie naszych dziadków nie ubolewało (przynajmniej nie aż tak jak współczesna młodzież) nad brakiem seksu do ślubu czy długością penisa.
 
Podobne tematy

Do góry