• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bolące jądra

Pawlos93

New member
Witam,
Od jakiegoś czasu odczuwam ból jąder, a dokładnie jak dotykam swoje jądra czuje jakby takie tam więzadła tak jakby powiększone najądrze. Dodam że sprawia to dyskomfort. Myślałem że to z powodu tego iż ostatnio mało współżyje z nadmiaru testosteronu. Może ktoś miał podobny problem .
Proszę o porady na ten temat.
 

Amek

Active member
No to ja bym poszedł do lekarza jak najszybciej, od braku współżycia to się nic takiego nie robi
 

NapletonBonaparte

Active member
Nie panikujcie, ja dźwignąłem kilka ciężkich kół do terenówki, po tygodniu czasu jak już zapomniałem to zaczęło boleć mnie jajko, pojechałem na usg i lekarz się śmiał, że panikara jestem :D
 

Simpson

Member
A jak ma wyglądać?wkłada małego i jakca pod gilotyne, potem bada i jak wszystko ok to wyjmuje A jak coś nie tak to opuszcza zapadnie i po wszystkim.😅.
Normalna wizyta u lekarza.usg ,trochę pobawić się ręką i tyle.no i oczywiście wywiad
 

Pawlos93

New member
A jak ma wyglądać?wkłada małego i jakca pod gilotyne, potem bada i jak wszystko ok to wyjmuje A jak coś nie tak to opuszcza zapadnie i po wszystkim.😅.
Normalna wizyta u lekarza.usg ,trochę pobawić się ręką i tyle.no i oczywiście wywiad
Nie rozumiem jak pobawić się ręką ? A USG to moszny tak ?
 

góral

Active member
Porostu weźmie twoje jądra ręką sprawdzi czy tkliwe naciśnie jądro jedno potem drugie czy jest bolesne i zrobi USG i wywiad i tyle
 
Badanie to nic nadzwyczajnego. Tak jak pisał kolega wyżej- lekarz robi ci usg moszny, podotyka ręką czy są jakieś zmiany, wywiad i powie co to może być. Jest wiele możliwości od całkowitego skrętu jądra (wtedy ból jest nie do wytrzymania, do tego obrzęk, zmiana koloru i trzeba jechac do szpitala żeby w ciągu 4 godzin operacyjnie je odkręcić, inaczej następuje martwica i jest do usunięcia, po usunięciu jednego nie jesteś bezplodny), lekkie skręcenie jądra, zapalenie najądrza, nadwyrężenia czy stłuczenia, żylaki powrózka nasiennego i jeszcze kilka innych. Najgorsze to rak lub całkowity skręt dlatego najlepiej żebyś dla własnego spokoju poszedł do urologa i zrobił usg.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Bardzo bolące zmiany na żołędzi. Choroby weneryczne 24
K Bolące krosty na palcu u stopy Inne 1
Y Bolące szwy Po zabiegu obrzezania 3
P Bolące wzwody Po zabiegu obrzezania 2
M Białe bolące krostki na żołędzi Inne 0

Podobne tematy

Do góry