• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ból prącia bez przyczyny 4 miesiące

JoloPLLU

New member
Po prostu boli mnie penis. Byłem u wenerologów, urologa, chirurga...zrobiony komplet badań włącznie z cystoskopią, posiewem. Żadnych niepokojących zmian.
Mam malutkiego naczyniaczka (0.5mm x0.5mm) na końcu cewki moczowej tam gdzie się sika (sorry za to) Urolog musi że wszystko ok.
Jestem zrozpaczony. Penis po prostu boli, czasami po kąpieli lekko ból odchodzi, łagodnieje ale nie zawsze. Bardzo źle sypiam. Nigdy mi nic nie leciało z penisa czy coś. badanie na kiłę, itp porobione. Wszystko normalnie. Nigdy nie miałem gorączki. Jedynie nie zrobione było badanie na chlamydia trachomatis. Jednak jak napisałem nigdy mi nic nie ciekło czy coś. Prześwietlenie płuc zrobiłem nawet. Ma ktoś jakieś pomysły? proszę o pomoc. Czy to allergia jakaś czy może coś z żyłami?
 

JoloPLLU

New member
Wydaje mi się że najbardziej boli końcówka żołądź. Ciężko to określić. To ból jakby coś mnie paliło, drażniło. Mocny ból.
 
Myslalem, ze moze masz nadwrazliwosc glowy penisa, bo przy stulejce i obrzezaniu czesto to sie zdarza. Ten bol, to pieczenie? Porownaj to do bolu czegos. Luszcy Ci sie skora na glowie penisa, czy cos takiego?
 

JoloPLLU

New member
Nic się łuszczy. Nic nigdy nie ciekło. Mam tylko malutkiego naczyniaczka. Serio małego ale on nie boli. Czuje jakby ktoś draznil mi głowę penisa, jakby tak boleśnie gilgotal i czasami podgrzewał. Nie sądzę bym miał stulejkę. Jak pisałem dużo badań włącznie z posiewem i cystoskopia. Nic. Wszystko ok. Zastanawiam się nad alergia lub coś z żyłami w członku. Sam już nie wiem
Jestem zdesperowany i wykończony.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Moze to bol fantomowy? Juz tak wmowiles sobie ze cie boli ze twoj mozg w to uwierzyl. Jak robiles badania i kompletnie nic nie wykazuje to moze faktycznie nic ci nie dolega
 

JoloPLLU

New member
Bez przesady. Zaczęło się z dnia na dzień praktycznie. Na początku prawie 4 miesiące temu bolało np 3 dni potem przestawało. Później po 2 miesiącach w ciągu dnia ból narastał, zmieniał się...teraz boli cały czas. Piecze, boli. Przy sikaniu nie. Zrobię jeszcze USG może to żylaki. Jak pisałem mam jakby mały naczyniaczek przy końcu tam gdzue się sika. Ból jest silny. Śpię po 2h jak się uda.
 

Wimbledon

New member
Hey, a masz problem ze wzwodem ? i czy te dziwne uczucie towarzyszy Ci w trakcie spoczynku a jak dotykasz penis ma dziwna struktura ?
 

Podobne tematy

Do góry