• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ból po zabiegu

lcpmonitor

New member
Cześć, jestem już 3,5 godzin po zabiegu całkowitego obrzezania i mnie bardzo penis boli. Ból jest do wytrzymania ale bardzo przeszkadza. Mam takie uczucie kłucia prawej strony. czy to normalne i jak długo będzie trzymać? bo wziąłem już 2 paracetamole i nic...
 

Obrzezany

New member
Hey. Ja 5 dni temu miałem całkowite. Mnie bolało mocno jakoś z 2h po zabiegu, tak, że nie mogłem uleżeć w miejscu i praktycznie łzy mi wychodziły... Potem wziąłem sobie ketonal (takie niebieskie tabletki, dali mi w szpitalu jedną) i było git. Potem już przez cały dzień mnie nie bolało. No... Oczywiście bolało ale bardzo słabo także jak usiadłem sobie np przed TV to nie myśląc o tym nic nie czułem. Teraz juz praktycznie nie boli. Kurde jak wziąłeś 2 paracetamole i nic to nie wiem, powinno Ci przejsc w przynajmniej małym stopniu, no ale może te tabletki po prostu na Ciebie nie działają... Wytrzymaj jeszcze trochę, z czasem powinno być coraz lepiej, u mnie było lepiej po 2 godzinach u Ciebie może i po 5... Każdy organizm na różne bodźce reaguje inaczej, także cierpliwości. Nie myśl o tym, rób zupełnie coś innego, przynajmniej ja bym się tak starał robić ;P.

Pozdrawiam
 

Obrzezany

New member
Ojj. No tak to ja nie miałem... I jeszcze nie widziałem takiego przypadku. A boli jeszcze jakoś mocno? Może niech ktoś inny się tu wypowie. Ja miałem fioletową opuchliznę, taką jak Ty na prąciu, tylko, że na żołędziu ale schodzi ładnie na szczęście.
 

lcpmonitor

New member
Troszke tak jakby szczypie jak mocniej dotkne i jest tylko w miejscach gdzie robiono zastrzyki więc to może od tego...
 

benson

New member
lcpmonitor napisał:
Troszke tak jakby szczypie jak mocniej dotkne i jest tylko w miejscach gdzie robiono zastrzyki więc to może od tego...
zdecydowanie od zastrzyków ja 20 dni po i nadal mam od nich sine, co ciekawe to sine przenosi się niżej i teraz mam siną mosznę :D Ale powiedz mi jak Ty masz ten opatrunek? :O To wygląda jakby zwykłe plastry były przyklejone bez żadnego gazika ani niczego wprost do penisa :O
 

lcpmonitor

New member
Własnie wróciłem ze szpitala bo już nie wytrzymałem z nerwów. powiedzieli, że to tylko krwiak i jesli nie bedzie sie powiekszał to nie mam sie czym martwić.

@benson opatrunek mi robili w szpitalu więc musi być dobrze ;p

Teraz tylko boję się pierwszej nocy i wzwodów... :(
 

Obrzezany

New member
Ja się nie dziwie odpowiedzi bensona co do opatrunku bo obaj mieliśmy zupełnie inny niż Ty.

Ja podczas 1 nocy się 5 razy obudziłem ;p. Dzisiaj (5 noc po zabiegu) nie przypominam sobie, żebym się budził. Weź sobie przed snem jakąś melisę. Ja biorę 1 tabletkę przed snem.
 

benson

New member
a ciekawe jest to że ja przed zabiegiem po obejrzeniu kilku zdjęć stwierdziłem że do zabiegu nie muszę się golić, pojechałem na zabieg a tam zonk, goliła mnie stara pielęgniara hehehe, widzę że Ciebie nie golili i chyba nie było żadnych z tym problemów... choć w zasadzie wydepilowanym być jest lepiej, jest większe pole manewru co do opatrunku, no i można go przyklejać do ciała aby się sztywno trzymał pacjent do góry, ja kilka lat temu się goliłem to powiedziałem że nigdy więcej tak swędziało, a teraz od czasu zabiegu to gole ptaka raz w tygodniu i nawet dobrze mi z tym bez włochów :)
 

Obrzezany

New member
Hahaha :p. Chłopie to Ty miałeś luz, że jakaś baba Cię goliła ;P. Mnie pielęgniarki się spytały przed zabiegiem czy jestem ogolony a ja ZONK :p. Wtedy mi ojciec szybko po maszynke do golenia leciał ze sklepiku szpitalnego i potem sam w kiblu szpitalnym, na tym oddziale gdzie miałem zabieg goliłem przed zlewem bo tam światło największe było ;P i non stop mi się ktoś wbijał, jakieś dziadki do łazienki... Jak wyszedłem (i tak w pełni nie ogolony bo ile można siedzieć w szpitalnym kiblu gdzie non stop ktoś się dobija <lol>) to się wszyscy patrzeli co on tak długo tam robił :p. A na zabiegu jak lekarz zobaczył ptaszka to do mnie:"Skrobałeś się.." ja powiedziałem, że tak bo mi pielęgniarki nagadały, a on potem, że tyle razy powtarza, żeby się nie golić, o dziwo mi nic nie mówił. Ogólnie to mi nic nie powiedział co robić po zabiegu... Grunt, że dobrze to zrobił (taką mam nadzieję, że żadnych komplikacji nie będzie...)
 

lcpmonitor

New member
Ja juz jestem po pierwszej nocy. Wzwodów kilka było ale nie były bolesne tylko "niewygodne" Krew pojawiła się tylko gdy zmnieniałem opatrunek ok 3 rano bo sie siusiu zachciało i sie troche zalał.

Zaraz jade na wizyte kontrolna i jedyne co mnie martwi na razie to ten krwiak ale zobaczymy co lekarz powie...
 

lcpmonitor

New member
Własnie wróciłem. lekarz powiedział że rana jest OK i tym krwiakiem mam sie nie przejmować bo to normalne po takiej ilości znieczulenia jakie mi dali. Kazał przemywać mydłem i psikać jakimś sprejem (nie pamiętam nazwy) raz dziennie i przyjśc za tydzien
 

Obrzezany

New member
Tak to normalne. Mi też gdy pierwszy raz zmienialem opatrunek troszkę krwi z tamtąd poleciało, potem już spokój. Jak będziesz miał trochę czasu i chęci to pokaż może jak to u Ciebie wygląda w okolicach żołędzia, jak to jest zszyte itp.
 

lcpmonitor

New member
Ja zmieniam opatrunek po każdym sikaniu i mi sie od przykleja do tej rany i jak oderwe to troche krwi leci. Co do wyglądu to jest strasznie opuchnięty ale lekarz powiedział że rana jest w porządku to chyba nie mam się czym martwić...

I mam jeszcze jedno pytanie. Powiedział że mogę przemywac go mydłem, tylko jak i jak często mam to robic ?
 

benson

New member
lcpmonitor napisał:
Ja zmieniam opatrunek po każdym sikaniu i mi sie od przykleja do tej rany i jak oderwe to troche krwi leci. Co do wyglądu to jest strasznie opuchnięty ale lekarz powiedział że rana jest w porządku to chyba nie mam się czym martwić...

I mam jeszcze jedno pytanie. Powiedział że mogę przemywac go mydłem, tylko jak i jak często mam to robic ?

Najlepiej mydłem zwykłym szarym czy jakoś tak, chodź wg mnie ja bym zastąpił mydło żelem do higieny intymnej AA regenerujący jest dobry, ale to już jak kto woli, ogólnie to ja to miałem masakre o tego znieczulenia, powinni w pizdu dawać ogólne i by było mniej powikłań napewno po takich zabiegach, wg mnie gdy by mi tak nie spuchł to już dawno bym mógł ściągać napletek itd a tak to rozpuchło z rany wyszły jakieś napuchnięte mięso i same powikłania. Pewnie Ci kazał pryskać oceteniseptem lub oxycortem, ten drugi się dość szybko kończy... więc potem polecam octenisept bez recepty. Mi to się wydaje że powinieneś przemywać delikatnie troszkę po każdym sikaniu skoro Ci powiedział że możesz myć, ja dla odmiany po każdym sikaniu pryskam octeniseptem, on działa jak woda utleniona ale nic nie szczypie i dlatego taki drogi około 30 zł za 50 ml spray lub w bańce 1 l za 80 zł, ja dziś właśnie zakupiłem gdyż specyfik ma szerokie zastosowanie od pryskania na stopy do ran aż po płukanie jamy ustnej, świetny preparat. Co do pytania jak przemywać to wg mnie delikatnie namaczać w wodzie z mydłem nie ruszając zbytnio ran nie dotykając.
 

lcpmonitor

New member
Dzis w nocy mialem duze wzwody i jak sie obudziłem to byly 3 plamki krwi na opatrunku. Zmieniłem go ale po jakis czasie w tamtych miejscach pojawiły się takie zołte plamki. Czy to ropa ?
 

Obrzezany

New member
Oo właśnie dzisiaj też mi takie coś wypłynęło... Ale dosłownie masakrycznie mała ilość, ledwo można było dostrzec ale było. No i masz rację prawie jak sperma, tylko, że w większym stopniu przezroczyte, takie jak woda tylko, że bardziej gęste. A więc... Wie ktoś co to może być?
 

Podobne tematy

Do góry