• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ból po zabiegu(1 miesiac)

escude

New member
Witam,jestem miesiac po zabiegu stulejki i wydłużenia wezidelka.Wlasnie minal miesiac od zabiegu i chcialem sie waz zapytac,poprosic o rade.Po wyciahnieciu szwow lekarz zalecil mi zebym pod prysznicem sciagnal skore,umyl dokladnie i spowrotem nalozyl(nie bylo to pelne obrzezanie)
tak to wyglada.Innym zaleceniem bylo zeby powstrzymac sie od seksu itp przez 3 tygodnie,i tu wlasnie zaczyna sie problem,poniewaz odczuwam okropny bol,kiedy pod prysznicem sciagam skore to mam wrazenie i jakby ta skorka byla za waska i ciezko przecisnac sie napletkowi,po kilku razach juz pozniej wszystko schodzi bez problemu,najgorzej jest za pierwszym razem.
Odczuwam najwiekszy bol w miejscu gdzie zaczyna sie napletek a konczy skora,nie wiem czy to za wczesnie czy sa tam jeszzce blizny,narazie jednak boje sie jakichkollwiek aktow seksualnych bo bedzie bolalo,bylem u lekarza ktory prowadzil zabieg i mowi ze jest dobrze,wszystko sie goi normalnie i ze jest tam mala blizna,ale mnie boli pol mojego wacka jakby sie tam naciagalo cos i odczuwam dyskomfort.Pomoze ktos?
 

escude

New member
Dzis kolejny raz probowalem i bol jest niesamowity,ale zobaczylem ze bkizna po szyciu jest lekko zakrwawiona wiec chyba jeszcze za wczesnie
 

trimi

New member
Nic nie powinno krwawić już po 1-2 tygodniach, a na pewno nie po miesiącu, idź do lekarza co robił zabieg.
 

escude

New member
Mam jeszcze jedno pytanie,przy wzwodzie schodzi juz w miare normalnie ale strasznie mnie boli w miejscu gdzie sie skora schodzi ,na samym dole napletka,i kiedy dotknę tej takiej nie wiem jak to nazwac ,nerwa lub chrzastki na samym srodku to czuje okropny bol,ni to pieczenie,rwanie,cos podobnego,moze uszkodzili mi cos podczas zabiegu czy moze za wczesnie jeszce jest??
 

escude

New member
Wlasnie tez sie tego obawialem,pomylki sie zdarzaja ale czemu kuzwa mnie,pojde we wtorek do niego i zapytam,a czy moge prosic np o calkiwite obrzezanie??
 

Podobne tematy

Do góry