• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

ból jądra

nie...

New member
mam 14 lat i czsami przy chodzeniu lub jeżdzeniu na rowerze boli mnie prawe jądro,nie jest to silny ból ale rozciąga sie on aż do okolic brzucha. czy to coś groźznego
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
przy jeździe na rowerze może być to przeciążenie, złe siedzenie itd.
Ostatnio byłem z podobnym problem u urologa - tępy ból lewego jądra, bez zauważalnej zależności od innych czynników.
Zbadał palpacyjnie + usg i wszystko w porządku. Ot, niektórzy młodzi mężczyźni tak mogą mieć - zaczął tłumaczyć o nerwach, ich ułożeniu itd., ale nie pamiętam dokładnie, więc nie będę zmyślał.

Ale, tak jak napisałem Mati. Masz wątpliwości, powtarza się, nasila się ból - idź do lekarza z rodzicami, dla świętego spokoju. Lepiej 10 razy pójść bez powodu, niż raz przegapić problem.
 

toastt

Well-known member
Miałem podobnie w wieku około 17-18 lat. Poszedłem z tym do chirurga, lekarz zrobił mi USG, zbadał palpacyjnie i uspokoił, że wszystko jest w normie i faktycznie po kilku miesiącach ból znikł. Jak masz jakieś wątpliwości i nie będzie poprawy, to porozmawiaj z rodzicami i idź do lekarza, niech Cię zbada.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Ból jądra podczas wytrysku Inne 0
H Ból jądra Inne 1
N Przewlekły ból jądra Inne 5
K 14 dni po obrzezaniu ból jądra Po zabiegu obrzezania 5
B Impulsywny ból prawego jądra Inne 6

Podobne tematy

Do góry