• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Impulsywny ból prawego jądra

Boost

New member
Witam otóż
Od 2-3 po ostatniej masturbacji
Czuje impulsywny ból.
Czy może być to wina tego że za ostro i prostu przegrzałem dodam że nigdy nie czułem takiego czegoś oraz mam 20lat
 

mati12

Well-known member
Raczej to nie od tego jeżeli ból będzie się nasilał albo nie ustąpi zgłoś się do rodzinnej to może być zapalenie minie po podaniu antybiotyku
 

Boost

New member
Raczej to nie od tego jeżeli ból będzie się nasilał albo nie ustąpi zgłoś się do rodzinnej to może być zapalenie minie po podaniu antybiotyku
Co do samego bólu to jak stoję lub leżę na boku czy chodzę to nic nie boli
Może stłukłem lub po prostu przeziębiłem
 

wpiot

Active member
Witam otóż
Od 2-3 po ostatniej masturbacji
Czuje impulsywny ból.
Czy może być to wina tego że za ostro i prostu przegrzałem dodam że nigdy nie czułem takiego czegoś oraz mam 20lat
Jak nie masz gorączki a jądra są miękkie to na spokojnie znajdź lekarza.
U mnie była gorączką, mocny ból, wybrałem się na SOR do szpitala urologicznego, zrobili usg, było zapalenie powrózka nasiennego i żylak.
 

Boost

New member
Jak nie masz gorączki a jądra są miękkie to na spokojnie znajdź lekarza.
U mnie była gorączką, mocny ból, wybrałem się na SOR do szpitala urologicznego, zrobili usg, było zapalenie powrózka nasiennego i żylak.
Akurat u mnie brak gorączki i mocnego bólu
Ból jest odczuwalny czasem w niektórych pozycjach siedzących tak jakby ból nie pochodził z tamtąd
 

Boost

New member
Jak nie masz gorączki a jądra są miękkie to na spokojnie znajdź lekarza.
U mnie była gorączką, mocny ból, wybrałem się na SOR do szpitala urologicznego, zrobili usg, było zapalenie powrózka nasiennego i żylak.
A też mój problem polega na tym że na firmie której pracuje ktoś miał " 'covida "
I jestem już po 3 negatywnym wyniku i nadal mam siedzieć w domu z zakazem wyjścia co tak trochę utrudnia
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Ból jądra podczas wytrysku Inne 0
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
A Ból jąder od nadmiaru spermy Po zabiegu obrzezania 6
H Ból jądra Inne 1
K Ból penisa przy wzwodzie Inne 3

Podobne tematy

Do góry