• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Boję się zdjąć napletka.

KuBiXoN

New member
Cześć mam 13 lat i boję się zsunąć napletka. Kiedyś gdy byłem mały to zdiagnozowano u mnie stulejke. Lekarz robił mi wtedy jakiś zabieg w gabinecie Ale nie wiem na co Ale miał coś związanego ze stulejką. Rodzice mieli mi zdejmować napletka. Na początku robili to często i miałem się moczyć w rumianku Ale potem przestali. Ostatnio robili mi chyba 1.5 roku temu. Teraz chciałbym sobie zdejmować napletka Ale się boję że zrobi mi się załupek albo nie będę mógł go odprowadzić spowrotem. Dodam jeszcze że gdy próbuje go zdjąć to mnie nic praktycznie nie boli tylko ciężko schodzi. Zawsze ściągam tylko na kawałek. Jak byście chcieli to mogę dodać wam zdjęcia.
Pozdrawiam
 

Trolo

Well-known member
Witaj. No generalnie jesteś w takim wieku, że spokojnie możesz sam wszystko wyćwiczyć jeżi zajdzie potrzeba.
Najlepiej zsuwać napletek w pełnym spoczynku. Schodzi ciężko bo może jest tam "sucho" w sensie brak nawilżenia. Rozumiem, że podczas kąpieli nie zsuwasz napletka i nie myłeś "tam" penisa. Wszystko na spokojnie możesz owszem wrzucić zdjęcia to zobaczę jak to wygląda.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie ma co oceniać. Zeby powiedziec czy masz stulejke musisz dac zdjecie gdy zsuwasz napletek i jak daleko mozesz to zrobić. Ze zdjecia ktore dales nie da sie kompletnie nic powiedzieć.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
To tyle ile mozesz i sie nie boisz inaczej nie damy ci odpowiedzi czy masz stulejke czy nie. Stulejke widac najbardziej podczas wzwodu i jak próbuje sie zsuwac napletek. Ale to musisz skore probowac zsunac inaczej to bezcelowe robienie fotek. Tak jak pisałem i tej 1 bo tam nic nie widac.
 

Podobne tematy

Do góry