• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Blizny po zabiegu stulejki

wijas

New member
Czyli zainteresował się nie tym, co trzeba. Jak podejmowałem decyzje o metodzie zabiegu, to lekarz od razu mnie poinformował, że po plastyce w 3 dniu musze ćwiczyć ściąganie napletka, bo to się źle zrośnie i problem może wrócić. Dlatego zdecydowałem się na obrzezanie całkowite.
 

abcd03

New member
Nie ma się co stresować, myślę że czeka cię kolejny zabieg ale już tylko wycięcia bądź plastyki wędzidełka, ogólnie wszystko się ładnie zrosło jedynie to wędzidłko więc nie ma się co na zapas przejmować, też przeżywałem podobnie a po wycięciu wędzidełka niecałe 3 tygodnie później jest już prawie że idealnie, zabieg też już dużo mniej inwazyjny więc szybko pójdzie
 

abcd03

New member
A jeszcze takie pytanie, czujesz może jakiś ból? Uczucie ciągnięcia, albo ból przy dotyku tam gdzie łączy się wędzidłko z napletkiem?
 

nope

Well-known member
To nie plastyka a obrzezanie. Cwiczenie tu nie ma za duzo do rzeczy. Masz ciasna blizne w obwodzie jednakże ona sie powinna rozciagnac po kilku miesiacach i bd może git ale gwarancji nikt nie da. Wedzidelko to dupa. Nie wiem po co ktos je tak zostawil. Jest krótko i nie pozwala na rozwinięcie sie skóry. Dobrze Ci ktos napisał. Masz w Poznaniu Tondla. Bardzo dużo o nim na forum. Jak nie bedziesz zadowolony za jakiś czas to przejdz sie do niego, najlepsza opcja z możliwych: )
 

lukasz90

New member
A jeszcze takie pytanie, czujesz może jakiś ból? Uczucie ciągnięcia, albo ból przy dotyku tam gdzie łączy się wędzidłko z napletkiem?
Wiesz co, odczucia przy dotyku są takie jak przy każdym mocno unerwionym miejscu na ciele. Generalnie dyskomfort zaczynam czuć przy dość intensywnym wzwodzie, ale od zabiegu nie było ich zbyt dużo, bo ograniczyłem baraszkowanie z żoną na jakiś czas do totalnego minimum... Nocne wzwody też bez jakiegoś dyskomfortu. Najwięcej problemów sprawia mi ta ciasna blizna bo przy wzwodzie tworzy się jakby załupek i blizna idealnie przypada na miejsce pod żołędzią (co w sumie jest logiczne, bo ma tam więcej miejsca - pisze o tym jakby blizna miała swój mózg xD) i da się odprowadzić w dół tylko na kilka milimetrów.
 

abcd03

New member
Myśle że po usunięciu wędzidłka powinno być po problemie ale tak jak ktoś tam do góry wspomniał, wybierz się do specjalisty, a Tondel bez wątpienia naprawdę spartolone rzeczy naprawiał, u ciebie wygląda po prostu, o ile można to tak ująć, na połowicznie zrobioną robote, ja u siebie też miałem zostawione wędzidełko i przy każdy wzwodzie czułem ból jak i miejsce to było takie obolałe cały czas, co to tego że blizna jest ciasna, to nie do końca jest tak jakoś źle, powiedział bym że okej a ciągnie ją do góry zaraz za żołądź przez krótkie wiedzidełko
 

marianek2907

New member
Po zabiegu plastyki powinno się ćwiczyć ściąganie napletka.
Ja po zabiegu plastyki mam żołądź cały czas na wierzchu, trzeci tydzień , ale już powoli naciągam go na żołądź. I też mam z prawej strony fałd a z lewej nie mam. Jeszcze mam pytanie jak długo nosić go zadartego do góry?
 

Podobne tematy

Do góry