• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Blizny po zabiegu obrzezania

Denis98

Member
Siemanko, mam pytanie czy ktoś z was miał tak że po wyciągnięciu szwów lub którejś z szew zrobiła się malutka blizna lub wrażliwość w dokładnym miejscu wyciągnięcia danej szwy? Mam tak że mam delikatnie nadwrażliwy i twardszy punkt w miejscu gdzie próbowałem wyciągnąć szwe miesiąc temu, co prawda udało się ale ze skutkiem delikatnego wejścia pod skórę, mowa tutaj o miejscu gdzie kiedyś było wędzidełko. Jest możliwe że stosując plastry sutricon, ta delikatne ttwardsze miejsce (zniknie) 🤔😁
 

nope

Well-known member
Normalka , oczywiscie zalezy jak wyglada ale u cb bylo wszystko git. Ja jeszcze pamietam ze 3,4 miechy po zabiegu mialem twardawe miejsca gdzieniegdzie a teraz wszedzie jest gladko gdzie przejade palcem. Jestem 10 mies po obrzezaniu. Wiec wszystko spokojnie. Blizna sie zmienia najszybciej do roku wiec jeszcze duzo sie zmieni.
 

Denis98

Member
@nope czasami czuje przez majtki to miejsce tej "delikatnej gulki" od strony wędzidełka, teraz nie pokaże tego ponieważ noszę plastry jeden mniejszy od strony właśnie wędzidełka oraz z przodu trochę większy, żeby bliznę zmniejszyć. To mówisz że "delikatna gulka" też ma prawo pomniejszyć się bądź zniknąć? Przy flaku czuje ją, a gdy stoi jak maszt to nie czuć tego 🤔👌
 

nope

Well-known member
Tak ma prawo sie zmniejszyc. Szkoda ze nie zachowalem zdjec tak z 1-2 mies po. Linia ciecia to byla tragiczna. Same nierówności i ząbki.
 

Denis98

Member
Uf to dobrze, bo delikatnie ciągnie mnie nie ta grudka jak ją dotknę lub przejadę na flaku, 6 tygodni temu scisglem szwy. A co myślicie o jakimś masowaniu tej grudki czy natura wszystko załatwi, haha no i te plastry 🤔🤣?
 

nope

Well-known member
@Denis98 masowanie pomaga. Ale ja koniec koncow potem przeszedlem calkowicie na plastry. One tez maja taki efekt (ucisku) na blizne.
 

Podobne tematy

Do góry