• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Blizna po wędzidełku

marko80

New member
Witam,

6 tygodni temu miałem wykonany zabieg obrzezania z usunięciem wędzidełka.
Generalnie gojenie przebiegło dość sprawnie ale w miejscu wędzidełka jest blizna która nie znika.
Wygląda to jak na zdjęciu:


Miał ktoś podobny przebieg?

Z góry dzięki za info.
Pozdrawiam,
M
 

Mark42

Member
Witam,

6 tygodni temu miałem wykonany zabieg obrzezania z usunięciem wędzidełka.
Generalnie gojenie przebiegło dość sprawnie ale w miejscu wędzidełka jest blizna która nie znika.
Wygląda to jak na zdjęciu:


Miał ktoś podobny przebieg?

Z góry dzięki za info.
Pozdrawiam,
M
Blizna po operacji niestety jest dużym minusem i raczej zostanie, możesz używać kremów żeby jakoś lepiej wyglądała, ja jestem 4 tygodnie po i u mnie też to ciekawie nie wygląda
 

marko80

New member
@Mark42 , jak to wygląda u Ciebie 4 tygodnie po ?
Piszą ludzie tutaj o laserowych korekcjach blizn ale pewnie to jeszcze za wcześnie i nie wiem czy takie "coś" się kwalifikuje do takiej koretky.

Pozdrawiam,
M
 

Mark42

Member
@Mark42 , jak to wygląda u Ciebie 4 tygodnie po ?
Piszą ludzie tutaj o laserowych korekcjach blizn ale pewnie to jeszcze za wcześnie i nie wiem czy takie "coś" się kwalifikuje do takiej koretky.

Pozdrawiam,
M
Weisz u mnie też zostało wycięte wedzidelko Ale jakoś to mi nie przeszkadza wygląda dość norma lnie lecz ja mam problemy z ranami , wydaje mi się że to aż tak źle nie wygląda nie martwił bym się tym A co do operacji laserowej do poprawki to powiem Ci że ja bym się na to nie pisał, jeszcze tam mogą się stać jakieś "problemy uboczne" i chujnia , poszukaj kremów na blizny i moze zobaczysz poprawę
 

Podobne tematy

Do góry