• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Blizna po obrzezaniu.

mati12

Well-known member
Od razu po zdjeciu szwow powinienes smarowac mascia np contractubex kup i wcieraj pare razy dziennie przez pare miesiecy
 

Ksawery1

New member
Richard możesz też spróbować sylikonowych plastrów na blizny. Mają tą zaletę, że uciskają, więc powinno się szybciej wyrównać.
 

user842

Member
Nie wiem, czy maść tu pomoże. Jeśli chcesz się pozbyć tej blizny, to rozważyłbym na Twoim miejscu konsultację z urologiem lub chirurgiem plastycznym specjalizującym się w usuwaniu blizn. Wg większości opinii, które czytałem, maści dają bardzo małe efekty. A chirurgicznie na pewno da się to poprawić.
 

Richard899

New member
Dzięki Panowie za odpowiedz.
Przy wzwodzie jest widoczne ale trochę mniej. Wrzucę fotkę jak wrócę z roboty.
Dziwne jest jeszcze to ze po sexie ta blizna puchnie.
Miało być ładnie a wyszło jak zawsze ;p
 

mati12

Well-known member
Na moje oko chyba zele czy masci za duzo tu nie pomogą:( nie jest az tak zle ale skoro oczuwasz ból umow sie na konsultacje do plastyka
 

Richard899

New member
Tzn bolec nie boli tylko puchnie po stosunku.
Lekarz mówił ze dobrze wyglada i się wchłonie ale co ma powiedzieć? Ze jest źle ? Hahah
Kupię sobie może te plastry co mi tu doradziliacie i poczekam jeszcze trochę.

A tak po za tym to co to za rodzaj obrzezania wyszedł ?
 

jerzy1

New member
Moim zdaniem trochę dziwne, że 3 m-ce po zabiegu blizny puchną. Nie chcę być złym prorokiem, ale mogą się gdzieśtam w środku rozłazić, albo w przyszłości zaczną się rozłazić. Ja bym poszedł na konsultację do urologa. Maści raczej Ci nie pomogą.
 

Ksawery1

New member
Mogą puchnąć. Proszę nie pisać, że po takim czasie mogą się gdzieś tam w środku rozchodzić. To niepotrzebne sianie paniki. Każdy organizm reaguje indywidualnie.
 

Podobne tematy

Do góry