• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Blisko rok po zabiegu, grudka

Mendi123

Member
Siemka! Jestem rok po zabiegu, wszystko jest elegancko, lecz jak zacząłem się spotykać z dziewczyną to tak sobie myślę i doszedłem do tego, że po operacji została mi taką jedną grudka. Nie jest duża ani gruba. Małe coś odstające od napletka. Wizualnie jest wszystko okej poza właśnie ta grudka. Czy mogę to jakoś usunąć na własną rękę? Wydaje mi się, że to jeden ciach jakimiś specjalnymi nożyczkami i będzie po problemie. Na prawdę małe , chude ale lekko "odstające". Dam radę to sam jakoś usunąć bez problemów? Do lekarza jakiegokolwiek mam naprawdę Dalego, iż mieszkam na totalnym zadupiu.
 

maciek2

Member
Lepiej się jednak nie ciąć w domowym zaciszu :) Mimo wszystko zawsze lepiej to skonsultować z lekarzem jednak jeśli Wam nie przeszkadza we współżyciu to bym zostawił i nie ruszał.
 

Trolo

Well-known member
Możesz wrzucić tego zdjecie? Może to jest resztka wedzidełka. Generalnie ja bym nie eksperymentował bo możesz więcej narobić złego niż dobrego. Na prawdę tak ciężko to zaakceptować?
 

Mendi123

Member
Tak, zgadza się jest to prawdopodobnie resztka wędzidełka. Niestety, ale ja już jestem taki, że jak cos mi się nie podobna to muszę się tego pozbyć, bo mnie to dręczy i wiem że tak czy siak to zrobię a jak cos mam zrobić to od razu. Nie przeszkadzasz mi to, ale wizualnie nie podoba mi się. Nie widzę żadnej możliwości aby to zostało. ;/
 

Trolo

Well-known member
Ja tez mam takie coś i nic nie robię z tym a ta część jest akurat bardzo czuła i fajnie że zostało takie coś.
 

Mendi123

Member
Inaczej, ja mam wędzidełko. Tylko przed zabiegiem moję wędzidełko było tak duże, tak zrośnięte, że trzeba było je jakby skrócić. I stało się tak że została właśnie ta grudka. Nie czuję jej wrecz wgl. Decyzje podjalem. Czy mam możliwość zrobić to jakikolwiek na własną rękę? Na mój głupi rozum to jedna cięcie i tego nie ma. Co myślicie?
 

mateusz1250

New member
Mendi123: możesz wrzucic zdjecie i pokazac ta grudke? tez mam coś takiego i jestem ciekawy jak to odczuwasz...czy ci przeszkadza w zyciu codziennym, w akcji z partnerka itp ;)
 

Podobne tematy

Do góry