• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bialy nalot i oponka 4 dzien po zabiegu

nope

Well-known member
Nie wygląda to dobrze. Wygląda jakby to białe to jakiś zepsuty naskórek który odpada. Przyznam szczerze, że nie wiem co Ci doradzić. Szukaj wsparcia u DOBREGO lekarza. Masz racje wygląda jakby się posklejało, jednakże jest to tak popaprane że nie do konca wiadomo co tam sie dzieje. Dociągnij relacje do końca. Być może komuś kiedyś pomożesz.
 

nope

Well-known member
Hmm ciężko będzie. Znam nazwisko Tur ale on jest chyba specjalistą bardziej od obrzezania. Wgl to ciekawe co Ci twój urolog powie.
 

nope

Well-known member
Swoją drogą, zapomnialem dopisac. Nie masz żadnych chorób typu cukrzyca? To sprzyja takim stanom. Ogólnie od siebie bym doradził żebyś starał się dosyć często rane "wietrzyc" powinno troche lepiej sie to goić.
 

toastt

Well-known member
Mi to wygląda na grzybicę, ale ja się na tym nie znam. Ja bym na twoim miejscu nie czekał do przyszłego tygodnia na wizytę, tylko udał się do jakiegokolwiek lekarza jeszcze dzisiaj - czy to na SOR, czy może do kogoś, kto Cię jeszcze dziś przyjmie prywatnie.
 
Nie mam nic stwierdzonego, urolog mi powiedział żebym chodzil z napletkiem nałożonym, ciężko go ściągnąć do mycia, i czym dłużej jest na dole tym ciężej wraca, lekarz mi zalecił zdjęcie napletka dopiero w sobotę/niedziele w poniedziałek jestem juz umówiony na wizytę do niego
 
Robilem od dziś tak, chociaż miejsca szwów nie chętnie przyjmują wodę, w poniedziałek mam wizytę i się dowiem więcej, jeszcze w głębi duszy mam nadzieje ze może po prostu z czasem to zejdzie
 

Trolo

Well-known member
No samą wodą to kolego nic nie umyjesz. Musi być mydło które zadziała na tłuszcze ogólnie występujące na naszym ciele. Namydl ręce i umyj. Nic Ci się nie stanie.
 

morgan66

Active member
A napisz jak to wyglądało przed zabiegiem? Czy to czasem nie była stulejka całkowita i napletek może był przyklejony do żołędzi?
 

Mariuszz

Member
Też mam przyklejony i stosuje maść sterydowa diprolane która miała odkleić trochę napletek lub sprawić że oddzielanie chirurgiczne będzie łatwiej zrobić ale nie widzę narazie takich efektów. A żołądź jest jakby bielsza w niektórych miejscach
 

Podobne tematy

Do góry