• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bialy nalot i oponka 4 dzien po zabiegu

Cześć, 4 dzien po zabiegu, niepokoi mnie biały żołądź i część napletka, ktora była zakryta. Czy to zejdzie z czasem? W dodatku ciężko zdjąć napletek i zrobila mi się oponka z prawej strony. Czy mam się nią stresować, czy ona zejdzie?

 
Umyć próbowałem na razie lekko bo boli mnie podczas ściągania i pod prysznicem mocno go nie ściągam, taki mam kolor skóry po dotknięciu robi się bardziej bialy
 

nope

Well-known member
Kto robił zabieg? Ja bym bił do lekarza bo ten bialy kolor nie wygląda za dobrze. Miales tak odrazu po zabiegu czy dopiero sie zrobiło wszystko białe? Jezeli miales stulejke calkowita to jest prawdopodobienstwo , że twoj zoladz i napletek zareagowal tak na "swiatlo dzienne" albo dorwala cie jakaś infekcja.
 

nope

Well-known member
Ciekawe. Urolog nic na to nie mowil? Możesz mieć liszaja. Jak Ci to nie będzie schodzic to działaj z tym.
 
Spróbowałem dokładnie umyć, nie schodzi w jednym miejscu jedynie się zaczerwieniło, dodam ze od jakiegoś czasu mam problem z dość częstymi zapaleniami cewki moczowej jeśli to ma jakiś związek z tym ?
 

nope

Well-known member
Podesle ci dwa tematy związane z liszajem, jest tam kilku doktorów wymienionych.
Czytaj lekturę.
 
W dodatku mam kolejna obawę napletek udało mi się dalej odsłonić napletek, wygląda jakby byl sklejony z żołędziem, i powstają mikropęknięcia na nim, jestem już umówiony na wizytę do urologa który mi to robił (dr. Krzysztof Bukowski) czy to normalne na tym etapie gojenia a ja nie potrzebnie się na maxa stresuje ?

 

Podobne tematy

Do góry