• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Białe chropowate plamy na napletku i chrosta na żołędziu

UnkownUnkown

New member
Witam, od około miesiąca zauważyłem, że robią mi się białe wykwity na napletku, żołędziu. W jednym miejscu na żołędziu powstała biała, chropowata narośl, która jest uwypuklona. Zmiany na napletku, podczas dotyku również są chropowate. Długo szukałem informacji, na temat tego, co to może być, myślałem, że to jakaś infekcja grzybicza, dlatego zacząłem smarować clotrimazorum, oraz octaniseptem, jednak to nie pomogło, a wręcz to cholerstwo zaczęło się dalej rozprzestrzeniać. Umówiłem się oczywiście do urologa, muszę jeszcze czekać tydzień na termin wizyty, jednak jestem ogromnie zaniepokojony. Czy może być to Liszaj twardzinowy? Wygrał ktoś kiedyś walkę z tym swinistwem? Jak wygląda życie z tym?
 

pelesos

Active member
Bardzo dziwnie ta zmian wyglada? A moze takie białe zrobiło się po octenisepcie? maściach ? Taka maceracja skory ? Przyjdź do mnie na wizytę, trzeba to na żywo zobaczyć , ewentualnie posmarować lub usunąć.
 

UnkownUnkown

New member
Bardzo dziwnie ta zmian wyglada? A moze takie białe zrobiło się po octenisepcie? maściach ? Taka maceracja skory ? Przyjdź do mnie na wizytę, trzeba to na żywo zobaczyć , ewentualnie posmarować lub usunąć.

Byłem u jednego urologa, stwierdził, że to nie jest nic strasznego i przepisał mi primafucort i powiedział, że do tygodnia powinno zniknąć. Nie znikło w ogóle, było tak jak jest. Poszedłem do drugiego urologa, ten stwierdził, że jest to Liszaj twardzinowy i że trzeba umówić się na obrzezanie i usunąć napletek, a że przeszło też na żołędzia potem leczyć to jakimiś sterydami, doraźnie dał triderm, ale po tym też nic nie schodzi. Nie wiem co robić, skonsultowałbym to jeszcze z kimś.
 

Podobne tematy

Do góry