• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Białe krostki na napletku

sorel

New member
Jak w temacie , białe krostki, grudki na napletku przy samym ujściu dookoła, u góry i na dole w koło takie grudki, bez sexu , zauważyłem przy masturbacji , nie boli , ktoś miał lub wie co z tym zrobić?
 

sorel

New member
Co do tego to chyba nie grudki perliste bo one nie są na koronie żołędzia tak jak większość grudek perlistych
 

Malik977

New member
Jak w temacie , białe krostki, grudki na napletku przy samym ujściu dookoła, u góry i na dole w koło takie grudki, bez sexu , zauważyłem przy masturbacji , nie boli , ktoś miał lub wie co z tym zrobić?
Tez to mam ale w mniejszym stopniu od zawsze to miałem moze to byc jakiegos rodzaju blizna po grzybicy lub jeżeli twój napletek jest za ciasny przy zwodzie
 

sorel

New member
Tez to mam ale w mniejszym stopniu od zawsze to miałem moze to byc jakiegos rodzaju blizna po grzybicy lub jeżeli twój napletek jest za ciasny przy zwodzie
Tu chodzi o tą wysypke z tych białych grudek, trochę jakby gruczoły podeszły ropą , może kontaktowe , mam ogólnie skórę która ma tendencje do wyprysków, może jak "końcówka" miała z czym styczność i się ocierała i taka reakcja z wysypką z grudkami ropnymi?
 

toastt

Well-known member
Te białe plamy mogą sugerować liszaj twardzinowy. Poszukaj na forum, jest obszerny temat o tym. Leczenie sprowadza się do jak najszybszego obrzezania, nim przejdzie na żołądź. Jeśli przejdzie na żołądź, to już w zasadzie pozamiatane - pozostaje bardzo kosztowne leczenie bez gwarancji poprawy.
 

sorel

New member
Byłem u urologa , dostałem maść w tubce travogen , z ulotki to maść o działaniu przeciwgrzybicznym . Lekarz nie mówił zasadniczo co to konkretnie jest te grudki, ale no że widzi że jakieś są i dał maść taka więc podejrzewam że nic groźnego
 

Trolo

Well-known member
No grzybicy nie ma, ale skoro lekarz kazał to bedzie stosował. Mówię, że to są prosaki. Każdy to ma w większej lub mniejszej ilości.
 

Podobne tematy

Do góry