• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bardzo ciasne obrzezanie

tonytony

New member
Cześć. Jestem ponad 1,5 roku po zabiegu i po zabiegu zgodnie z zaleceniami używałem maści na blizny silarum - w sumie zużyłem 2 tubki. Niestety mam po 1,5 roku dalej wrażenie że obrzezanie jest bardzo ciasne, ponieważ we wzwodzie skóra z moszny jest ciągnięta w górę. Powodem zabiegu była stulejka, a lekarz nawet nie wspominał co to za rodzaj, po prostu było zrobione na nfz i po sprawie. Czy jest jakaś możliwość żeby skóra choć trochę "się poluzowała" we wzwodzie?
 

BradDickPitt

Active member
pokaz fotki, bedzie latwiej cos doradzic, jak to tylko wina szycia to powinno sie dac, jak za malo skory zostawione to moze byc ciezej, ale to trzeba zobaczyc zeby cos stwierdzic
 

olekf646

Active member
To polecam wizytę u dobrego urologa, Jacek drabina Kraków np, weź zdjęcia we wzwodzie i powiedz co i jak, może da się rozciągnąć skórę tak żeby nie było ciągnięcia, nic więcej ci tutaj nie doradzimy, widocznie za dużo wyciął i jest takie coś, ale na pewno tragedii jakiejś nie ma, dziwne że tyle czasu od zabiegu dalej ciągnie, próbowałeś to rozciągać jakoś? Naciągać bardziej skórę z moszny? Czy nigdy nic
 

tonytony

New member
Wizytę planuję ale nie w Krakowie bo mam za daleko. Myślałem, że ktoś miał podobny problem bo nie wiem czego się spodziewać, a chciałbym uniknąć ponownego krojenia. Z tego co widzę na forum większość zabiegów to raczej obrzezanie częściowe. Skóra z moszny podciąga się za każdym razem do góry ale daje to dyskomfort, znowu skóra na penisie jest dość ciasna już w spoczynku a we wzwodzie można powiedzieć, że mocno naprężona.
 

olekf646

Active member
Ale tutaj żadnego cięcia się nie zrobi, bo nie ma czego ciąć, jedynie rozciągać tak żeby nie było dyskomfortu, masz za mało skóry żeby było z czego ciąć, tak to wygląda jakby za dużo wyciął, ja bym probował codziennie rozciągać skórę od strony moszny w górę, powodować rozciąganie,tam gdzie czujesz że brakuje tej skóry,powinno coś pomóc,pytałem czy probowałeś to rozciagać ? Dodam że tutaj mieli coś podobnego jak ty że brakowało tej skóry ale się to unormowało i było ok,bo się skóra rozciagneła
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry