• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bardzo bolące zmiany na żołędzi.

Arturo

New member
Dzień dobry koledzy forumowicze.
Zwracam się z pytaniem do was, od bardzo długiego czasu zmagam się z ogromnym bólem takim przenikliwym żołędzi. Ostatnio w tych miejscach gdzie występuje ten ból, (przy dotyku ,pocieraniu) zawsze na koniec seksu. No nie idzie dotknąć wyskoczyły mi takie zmiany, lekarz dał mi travocort i augumentyn na 3 tyg to wszystko. Może i zmiany ustępują lekko, ale ogromny ból zostaje. Zalacze zdjecia no nie da się z tym żyć, ból jest zawsze dokładnie tam gdzie zmiany.
Badałem się też na wszystkie możliwe choroby przenoszone drogą płciową. Nic.
I teraz robiłem wymazy tez nic, a zmiany są widoczne gołym okiem.
 

nope

Well-known member
Dziwnie to wygląda. Probowales od najprostrzych sposobow czyli zamiast leków sterydów po prostu to nawilżać? Czasem leki nie trafione więcej szkód narobią niż pożytku. U ilu lekarzy byłeś z tym?
 

Arturo

New member
U 3 lekarzy. Sam robię wamazy, i spod napletka i z cewki, i posiewy. Nic nie wychodzi. Jak by nic nie było. A to jest, no widać to, i jest mega bolące nie piecze tylko normalnie boli tak dogłębnie. Lekarze patrzą jak na głupka, bo czasem to znika, i ja widzę W ta skóra jest inna ale lekarze ze nic nie ma i już. Raz w życiu teraz dostałem antybiotyk dłużej niż 2 tygodnie. Ale nie ma poprawy.
 

nope

Well-known member
Wydaje mi się że to nie to ale zbadaj forum pod hasłem liszaj, bxo i zapalenie żołędzi.
https://meskiezdrowie.pl/threads/ro...-z-biala-plama-na-penisie.57/page-3#post-4517 tutaj wątek w którym piszą o tym. Może jakiś lekarz dobry w tym wątku się znalazł co się zna na takich problemach. W naszym kraju niestety to bywa że idziesz z zapaleniem zoledzi co wynika ze stulejki a lekarz przepisuje clotrimazolum lub steryd primafucort który jeszcze więcej szkód narobi a potem się zastanawiaj.
 

Arturo

New member
Nie spodziewałem się takie zainteresowania i pomocy, naprawdę. Czytam to Nope od Ciebie, i kurde... Sikam rozdwojonym strumieniem i miałem usuwane wędzidełko. Ale jaja. Stawiałem na może jakaś opryszczkę która nie wychodzi z badań bo to wirus, ale liszaj. No też może, ale nie mam żadnych białych plam. Mnie jest normalnie głupio iść do lekarza i mówić diagnozę. Ale wyczytałem że tam ktoś robił biopsję ,ciekawe jak i czy się da z żołędzi zrobić.
 

nope

Well-known member
No ja to bardziej sie znam na obrzezaniach tutaj na forum xD ale tamten wątek to widzialem i też tam pojawiali sie lekarze z tego co pamiętam. No głupio ale jak pojedziesz nawet i moze pol polski to bywa ze natrafisz w koncu na empatycznego magika co pomoże. No liszaja to bym raczej też nie podejrzewał.
 

Arturo

New member
Jestem wstanie zapłacić każde pieniądze żeby się tego pozbyć. Już szukam kliniki gdzie pojadę i mnie przebadaja. Położyć się zapłacić za sale badania. Naprawdę. Ale nie ma takich miejsc. A co opryszczki, a ja wiem czy u niej byłoby widać. Ciężko ta opryszczkę wyłapać w badaniach. Robielm z krwi i z cewki ale nie ma. A objawy są, bez diagnozy. Nie wiem tej opcji z biopsja się uczepiłem, chociaż to może.siedziec też w cewce. A raczej na bank siedzi. Szukam wszędzie pomocy. Też lpniakad liczę że tutaj się znajdzie ktoś kto zna i poleci lekarza, takiego z powołania co nie odpuści.
 

nope

Well-known member
Pamietam ze po zabiegu np stosowalem masc z wit a. Bardzo pomogła żeby żołądź sie nie ocierał i nie podrażniał. Próbuj.
 

AGv

Active member
jeżeli steryd, antybiotyk i przeciwgrzybiczny krem nie pomaga, to możliwe masz atopowe zapalenie żołędzi.
 

Arturo

New member
jeżeli steryd, antybiotyk i przeciwgrzybiczny krem nie pomaga, to możliwe masz atopowe zapalenie żołędzi.
Też o tym myślałem bo ogólnie mam AZS. Ale tam żeby było, byłem u lekarzy nawet nikt o tym nie wspomniał. Nie znam nikogo kto ma na prąciu, zeby skonsultować jaki ma ktoś inny objawy a jakie ja mam. No moje bardzo boli, zauważyłem że bardziej duzo bardziej po wytrysku. Jak by od tego że krew dopływa, potem z czasem mniej po wytrysku. I jak wraca do normy to boli jak zawsze.
 

AGv

Active member
leczenie dokładnie takie samo+wstrzemiężliwość sex podczas zaostrzenia.
Obrzezanie całkowite też pomoże, bo zmieni sie struktura "skóry" na żołędzi)
 

pelesos

Active member
Na pierwszym zdjęciu brodawka łojotokową , mogę Ci ja usunąć . Na żołędzi liszaj? Proponowałbym zrobić badania histopatologiczne, wymaz, bioptat
 

Arturo

New member
Na pierwszym zdjęciu brodawka łojotokową , mogę Ci ja usunąć . Na żołędzi liszaj? Proponowałbym zrobić badania histopatologiczne, wymaz, bioptat
Jak i gdzie ewentualnie wykonać te badania histopatologiczne i biopat? Wymazy robiłem wszystkie i na wszystko. (Tak myślę) Nic nie ma. Z reszta, tutaj zapytam o ten biopat i badania histopatologiczne resztę w prywatnej wiadomość. Może komuś to tutaj jeszcze pomoże, warto żeby taka informacja została.
 

Arturo

New member
Jeszcze dopisze, zmian już nie ma. A ból został, przeszywający. Jakby cewka, z zewnątrz i środku żołędzi. Na razie się wstrzymam z mascmi różnymi. Idę w sobotę, zrobić posiew nasienia i jak będzie ok laboratorium to moze milionowy raz zrobię wymaz.
 

Podobne tematy

Do góry