• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bakterie Klebesiella i candida

Russel

Member
Witam został mi zrobiony wymaz spod napletka wyszły mi dwie bakterie i doktor przepisala levoxa i flucofast czy ktoś stoswal te Leki czytałem dużo złych opinii ma ten antybiotyk
 
O ile coś nie zagraża życiu to ja bym nie zaczynał żadnej terapii od razu od antybiotyków bo nie wyjdziesz potem spod skrzydeł Big Pharmy jak Ci zaczną siadać kolejne narządy od kolejnych pigułek.

Powiedz lepiej co jesz na codzien bo ta druga bakteria bierze sie od wysoko przetworzonego syfiastego jedzenia.

Zrób sobie może wymaz bakteri jelitowych bo tez obstawiam ze jest duza dysbioza tam a od uzupelnienia tutaj dobrych bakteri nalezalo by zaczac teriapie imo
 

Russel

Member
Ogólnie choruje na refluks zolodkowy mam stwierdzona przepuklina przełyku roztworowego i brałem ipp diete miałem polepszyło się troszkę i jem normalnie szynki sery owoce czasem coś syfiastego zjem ale nie cały czas i brałem te Leki już we wrześniu tego roku i wybrałem je i potem miałem problemy nudnosci i wymioty dlatego boję się znowu to brać bo to te same Leki co we wrześniu brałem
 

Russel

Member
Doktor rodzinny przepisał bo coś mnie swędziało i zalecił to masc i przez masz miałem owrzodzenie we wrześniu a teraz robiłem wymaz i wyszyły bakterię tę dwie
 
Nie wiem czy to dobry pomysł żeby na swędzenie przepisywać pimafucort który może człowieka w TYM miejscu zniszczyć...Możliwe że zrobiło się jakieś nadkażenie grzybiczne po tym pimafucorcie.Ten pimafucort przepisał dermatolog?
 

marcelus

Active member
Czytam i nie wierzę, candida to grzyb, nie bakteria. Pimafucort jest właśnie na grzyba, więc skąd teoria że może się po nim zrobić nadkażenie grzybiczne? Levoxa na klebsielle była przepisana rozumiem według antybiogramu? Na ile dni?
 

czesc002

New member
Cześć Russel, czytam od początku ten wątek co piszesz i mam wrażenie że opisujesz słowo w słowo moją historię która zaczęła się 1,5 roku temu...
 
Doktorem nie jestem to fakt,ale po rozmowach z kilkoma urologami każdy z nich nie polecał Pimafucortem się smarować w tych miejscach.Jak już wiemy w przypadku Russela 4 dni wystarczyły żeby zrobiło się owrzodzenie.Na googlach jak i tutaj na forum były już przypadki że ta maść pokazała swą moc i cierpienie poszczególnych osób.Nie jest tajemnicą że niektórzy lekarze przepisują ją na zasadzie w ciemno a nuż się uda.Pytanie czy to swędzenie o którym pisałeś z którym się zgłosiłeś do lekarza rodzinnego od czego powstało?Czy był potrzebny steryd?Czy lekarz rodzinny oglądał sprzęt czy tylko posłuchał co ma pacjent do powiedzenia w temacie?
 

Russel

Member
Ale to wszystko mi się zrobiło po pimafucort I teraz dalej jest jakieś to dziwne teraz miałem robiony wymaz I wyszły candida i klebsiella I na candida mam flufocast a na klebsiella antybiotyk levoxa według biogramu
 

Podobne tematy

Do góry